Novostavba ,tehla , Krásna nad Hornádom, 150 m2, aj dvojgeneračné bývanie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

 Novostavba ,tehla , Krásna nad Hornádom, 150 m2, aj dvojgeneračné bývanie, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Cena RD je za stav hrubej stavby. Po dohode na cene, je možnosť úplného dokončenia do stavu holohomu, alebo "na kľúč", podľa Vašich predstáv. Dispozične je možné využitie aj na DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE.

***Ponúkame na predaj 6 izb.,2 podlažnú TEHLOVÚ NOVOSTAVBU rodinného domu, vo vyhľadávanej a tichej časti lokality Krásna nad Hornádom, ulica Piesočná.

K dispozícií je náhľad na vizualizáciu kompletného dokončenia , viď ilustračné foto. Pôdorys RD k dispozícií.

Celková podlahová plocha cca 150m2, slnečný, rovinatý pozemk o výmere 399 m2 . Krytá terasa.

Dispozičné riešenie :
* prízemie: hlavný vchod z južnej strany, zádverie, väčšia izba z výstupom na terasu, kúpeľňa, toaleta, priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou je prepojená sčasti aj z kuchyňou, technická miestnosť, schodište (ktoré spája podlažia, 4 schody, podesta, 6 schodov)

* druhé nadzemné podlažie: 4 izby,(izbu je možné využiť aj ako kuchyňu, a využívať dom na dvojgeneračné bývanie), kúpeľňa, toaleta, balkón (podopretý na dvoch pilotoch).
* možnosť vytvorenia krytého garážového státia.
Chodník je naplánovaný so vstupom priamo na terasu. Obývacia izba je presvetlená plánovanými francúzskymi oknami, aj dvoma veľkými oknami s výhľadom na zeleň, do susedných záhrad.

RD je postavený z kvalitných materiálov, tehla 30 cm Wienerberger Porotherm, so sedlovou strechou a škridlovou strešnou krytinou.

Na pozemku pred domom sa nachádzajú všetky IS: vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.

Výhodou bývania je tichá lokalita, mimo rušnej komunikácie, dostatok parkovacích miest aj priamo pred domom, bezproblémoví susedia.

--------Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) . Obhliadky si dohodnete kedykoľvek na t.č. +421907134687 , +421901701685 ---

Podobné inzeráty

RK-GRAFT ponúka RD na prenájom Čierna voda - Chorvátsky Grob

RK-GRAFT ponúka RD na prenájom Čierna voda - Chorvátsky Grob, 121 m2, pozemok 400 m2 / NOVOSTAVBA /. Dvoj-dom stojí v tichej lokalite, zastavanej zástavbe rod. domov, poskytuje súkromie, blízko detské... Cena: 1 000 Eur

RK-GRAFT ponúka na prenájom RD - RUŽINOV

RK-GRAFT ponúka na prenájom RD na podnikateľské účely - Peterská ul.- Ružinov,poč. podl. 2. Je to dvojpodlažná budova, čiastočne podpivničená, prevádzková plocha vrátane kancelárií a sociálnych zariad... Cena: 1 200 Eur
109 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 150
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Obnovené: 24.2.2017
Predajca: Horváthová Zdenka
ID: 858210

Horváthová Zdenka
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share