× Inzerát nie je aktívny

Novostavba ,tehla , Krásna nad Hornádom, 150 m2, aj dvojgeneračné bývanie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

 Novostavba ,tehla , Krásna nad Hornádom, 150 m2, aj dvojgeneračné bývanie, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Cena RD je za stav hrubej stavby. Po dohode na cene, je možnosť úplného dokončenia do stavu holohomu, alebo "na kľúč", podľa Vašich predstáv. Dispozične je možné využitie aj na DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE.

***Ponúkame na predaj 6 izb.,2 podlažnú TEHLOVÚ NOVOSTAVBU rodinného domu, vo vyhľadávanej a tichej časti lokality Krásna nad Hornádom, ulica Piesočná.

K dispozícií je náhľad na vizualizáciu kompletného dokončenia , viď ilustračné foto. Pôdorys RD k dispozícií.

Celková podlahová plocha cca 150m2, slnečný, rovinatý pozemk o výmere 399 m2 . Krytá terasa.

Dispozičné riešenie :
* prízemie: hlavný vchod z južnej strany, zádverie, väčšia izba z výstupom na terasu, kúpeľňa, toaleta, priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou je prepojená sčasti aj z kuchyňou, technická miestnosť, schodište (ktoré spája podlažia, 4 schody, podesta, 6 schodov)

* druhé nadzemné podlažie: 4 izby,(izbu je možné využiť aj ako kuchyňu, a využívať dom na dvojgeneračné bývanie), kúpeľňa, toaleta, balkón (podopretý na dvoch pilotoch).
* možnosť vytvorenia krytého garážového státia.
Chodník je naplánovaný so vstupom priamo na terasu. Obývacia izba je presvetlená plánovanými francúzskymi oknami, aj dvoma veľkými oknami s výhľadom na zeleň, do susedných záhrad.

RD je postavený z kvalitných materiálov, tehla 30 cm Wienerberger Porotherm, so sedlovou strechou a škridlovou strešnou krytinou.

Na pozemku pred domom sa nachádzajú všetky IS: vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.

Výhodou bývania je tichá lokalita, mimo rušnej komunikácie, dostatok parkovacích miest aj priamo pred domom, bezproblémoví susedia.

--------Vážení klienti, v cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) . Obhliadky si dohodnete kedykoľvek na t.č. +421907134687 , +421901701685 ---

Podobné inzeráty

RE0102485 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Horná Mariková. Dom je o rozmeroch 15m x 10 m, postavený bol v roku 1955 z tehál na pozemku o výmere 1310 m2. Dom je postavený ako dvoj-dom, ktorý pozostáva z dvo... Cena: Cena dohodou

Rodinný dom Martin, Turčianske Jaseno

Reality Egyps ponúka na predaj útulný rodinný dom v obci Turčianske Jaseno.
Ide o nadštandardné bývanie na pozemku o rozlohe 870 m2, na ktorom sú situované 2 domy - stará drevenica a kompletne zreko...
Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 150
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Obnovené: 8.5.2017
Predajca: Horváthová Zdenka
ID: 858210

Horváthová Zdenka
Share Share Share