PREDAJ: rodinný dom, samostatne stojaci, pozemok 1598m2, zastavaná plocha 62 m2, Svätý Jur - lokalita Sauberg. | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

PREDAJ: rodinný dom, samostatne stojaci, pozemok 1598m2, zastavaná plocha 62 m2, Svätý Jur - lokalita Sauberg., foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Andrea Smolinská ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľmi pekný rodinný dom postavený na prekrásnom rozsiahlom pozemku s výmerou 1598 m2, nachádza sa v lokalite Sauberg, katastrálne územie Svätý Jur, nad časťou Svätého Jura zvanej Neštich.

Celková zastavaná plocha je 62m2. Pozostáva z dvoch podlaží.
Na prízemí sa nachádza 5 miestností – miestnosti slúžili ako spoločenská miestnosť, vináreň, dielňa a 2 skladové miestnosti. V súčasnej dobe je využívaný na skladový priestor a technické zázemie nehnuteľnosti. Prízemie má samostatný vstup z exteriéru. Podlažia sú medzi sebou prepojené aj interiérovým schodiskom, ktoré je v súčasnej dobe uzatvorené a nevyužívané.
Prvé podlažie nehnuteľnosti slúži na bývanie a pozostáva zo 4 miestností - vstupnej presklenej verandy, kuchyne, 2 samostatných izieb, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou a terasou.
V obývacej izbe sa nachádza krb, biliardový stôl a vstup na vonkajšiu terasu.
Nehnuteľnosť je murovaná, má sedlovú strechu s odvodom dažďovej vody do podzemnej nádrže.
Nehnuteľnosť je napojená na elektrickú prípojku 3x380V, vodu má napojenú cez domácu vodáreň na kopanú 8,5 m hlbokú studňu, pri potrebe plynu využíva plynovú bombu, ktorá má vlastný vonkajší prístrešok a odpad je riešený septikom. Kúrenie je kombinované -krb, kachle na pevné palivo, elektrické radiátory, prípadne elektrický samostatný žiarič. Nehnuteľnosť je vybavená samostatným hospodárstvom s dažďovou vodou.
Nehnuteľnosť je kompletne zariadená, na TV signál využíva satelit, je pripojená na alarm.
Pozemok je prekrásny s úžasným výhľadom, je mierne svahovitý, kompletne oplotený, orientovaný na juh, so vstupnou bránou. Výmera pozemku 1598 m2 ponúka taktiež možnosť rozdelenia pozemku na ďalší pozemok.
Na pozemku je parková úprava, množstvo ihličnatých stromov, kamenné múriky/terénne odskoky, kamenné chodníky, kamenná rotunda, drevený záhradný altánok so sedením, murovaný záhradný gril, záhradný domček na náradie.
K nehnuteľnosti vedie pevná celoročne zjazdná, v zime udržiavaná komunikácia.

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichom krásnom prostredí, okolie ponúka možnosť športového vyžitia: turistika, cyklistika.... Centrum mesta Svätý Jur je vzdialené cca 10-15 min pešej chôdze od nehnuteľnosti.
Bratislava je vzdialená cca 17 min jazdy autom. V meste Svätý Jur je zabezpečená kompletná občianska vybavenosť.

Cena nehnuteľnosti : 480.000,00 Eur
NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe: zmluvy AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM ...chránime našich klientov.
RÝCHLO A JEDNODUCHO VÁM VYBAVÍME HYPOTEKÁRNY ÚVER .
Kontakt: Andrea Smolinská, 0905 623 968

Podobné inzeráty

480 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 1598
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Pezinok
Pridané: 4.8.2022
Predajca: Andrea Smolinská
ID: 926176

Andrea Smolinská
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share