× Inzerát nie je aktívny

PREDAJ: rodinný dom, pozemok 1360 m2, Stupava, Mariánska ulica | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

PREDAJ: rodinný dom, pozemok 1360 m2, Stupava, Mariánska ulica, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Andrea Smolinská ponúka NA PREDAJ rodinný dom, samostatne stojaci, kolaudovaný v roku 1960, postavený na priestrannom pozemku s výmerou 1360 m2 v Stupave, Mariánska ulica.
Zastavaná plocha rodinného domu je 107 m2, úžitková plocha 85 m2. Pozostáva z 3 samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom, 2 komôr, pivnice.
Rodinný dom je postavený z kvádru, má pôvodné drevené okná s vonkajšími žalúziami, sedlovú strechu a je z 1/3 podpivničený.
Je veľmi dobre udržiavaný, zdravý.
Pred 4 rokmi prebehla v dome čiastočná rekonštrukcia: nový kotol, nové rozvody plynu, nový rozvod kúrenia, nové radiátory, sadrokartónové stropy v kuchyni a obývacej izbe, kúpeľňa bola rekonštruovaná pred 8 rokmi.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, pred domom je možnosť pripojenia na optickú sieť.
Na pozemku sa nachádza letná kuchynka, ktorá sa dá zrekonštruovať na garáž a studňa.
Rodinný dom sa nachádza na priestrannom pozemku s výmerou 1360 m2. Podľa územno plánovacej informácie mesta Stupava pozemok je súčasťou funkčných plôch a je možná malopodlažná bytová zástavba s maximálnym indexom zastavanosti 0,25, podlažnosť 2. Pozemok je rovinatý, oplotený.
Parkovanie je bezproblémové na dvore, prípadne pred domom.
Rodinný dom sa nachádza v tesnej blízkosti centra Stupavy, v tichej lokalite, medzi rodinnými domami na Mariánskej ulici, v blízkosti Základnej školy.
Predajná cena nehnuteľnosti je dohodou.
NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe: zmluvy AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM ...chránime našich klientov.
RÝCHLO A JEDNODUCHO VÁM VYBAVÍME HYPOTEKÁRNY ÚVER .

Kontakt: Andrea Smolinská, 0905 623 968

Podobné inzeráty

RK0602311 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Ponúkame na predaj starší rodinný dom neďaleko centra mesta. Dom je trojpodlažný, celý podpivničený a jeho rozmery sú 7,4m x 8,5m. Kolaudovaný bol cca v roku 1975, postavený je z tehly a kvádrov. Stoj... Cena: Cena dohodou

Rodinný dom na Tichej ulici, v Banskej Bystrici

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom na Tichej ulici, v Banskej Bystrici. Dvojpodlažná nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcii. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Nachádza sa v ... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 1360
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Malacky
Pridané: 3.1.2023
Predajca: Andrea Smolinská
ID: 929260

Andrea Smolinská
Share Share Share