Novozrekonštruovaná hala s pozemkom s individuálnou výmerou podľa potrieb + možnosť využitia čerpacej stanice na pozemku | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Novozrekonštruovaná hala s pozemkom s individuálnou výmerou podľa potrieb + možnosť využitia čerpacej stanice na pozemku, foto 1 Reality, Ostatné | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam Vám do dlhodobého nájmu novozrekonštruovanú, modernú, priemyselnú halu v Nemciach (bývalý areál pozemných stavieb) s veľmi dobrým prístupom aj pre kamiónovú dopravu. Úžitková plocha haly má výmeru cca 330 m2 a okolo haly je dostatok parkovacích možností pre viacero vozidiel, prípadne iné využitie pozemku podľa potrieb nájomníka. Priamo okolo haly je využiteľný rovinatý pozemok cca 500-1500m2 +čítaj nižšie info o pozemku. Dohodou aká výmera je pre nájomníka potrebná.
Moderná hala je po obvode zateplená sendvičovými panelmi. Z prednej vstupnej časti sú 3 vysoké, priemyselné izolačné sekciové elektrické rolovacie brány na diaľkové ovládanie. Zo zadnej časti haly je jedna výstupná priemyselná brána.
Hala je v celku ( čisto teoreticky je možné ju predeliť) a nachádza sa v nej aj kúpelňa s WC, sprchový kút, umývadlo, práčka, samostatná priestranná kuchyňa, na poschodí 2 kancelárie s oknami do areálu a aj do haly.
Kúrenie je ústredné.
V cene nájmu sú aj energie.
Priestory sú vhodné pre rôzne využitie, či už ako autoservis, pneuservis, skladové využitie, výrobu, čokoľvek podľa vlastného využitia.
Prístup do areálu je z hlavnej cesty.
Ďalšia možnosť je aj využívanie priľahlého pozemku pri hale, ktorý má cca 4000-4500m2. Je vhodný ako domáci vozový park pre kamiónovú dopravu (14-15 ťahačov s návesom), nákladné vozidla, nákladné stroje, autobusy, dodávky, uskladnenie kontajnerov, tréningová plocha pre autoškoly, plocha pre motokáry, prípadne iné využitie pozemku podľa potrieb záujemcu.
Na pozemku je umiestnená aj čerpacia stanica pre nákladné vozidlá, ktorú môže nájomník využívať pre svoje potreby za výhodné ceny paliva, priamo od dodávateľa. Veľmi zaujímavá úspora na pohonných hmotách pri prepočte na odjazdené km za liter paliva. Úspora cca 10-25 centov na liter paliva, čo môže byť zaujímavé pri počte nákladných vozidiel (kamiónov) za odjazdené km.
Cena nájmu za priľahlý pozemok je dohodou podľa výmery a využitia.
V prípade záujmu o ďalšie informácie a obhliadky ma môžete kontaktovať kedykoľvek.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2349

Katarína Kubincová
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podobné inzeráty

CAS 171599-83-0 Sildenafil citrate

We can supply many kinds of raw materials and pharmaceuticaintermediates. For long-term cooperation, we can give you a big discount.
My whatsapp is+86 15956513393.I hope I have chance to communicate ...
Cena: 30 Eur
2 500 Eur

Kategória: Reality / Ostatné
Mesto: Banská Bystrica
Pridané: 27.10.2023
Predajca: JMB REALITY s.r.o.
ID: 954674

JMB REALITY s.r.o.
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share