× Inzerát nie je aktívny

Nová murovaná chata na Záhorí pri jazerách s vlastným 7á pozemkom, rybárska a hubárska oblasť | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Nová murovaná chata na Záhorí pri jazerách s vlastným 7á pozemkom, rybárska a hubárska oblasť, foto 1 Reality, Chaty, chalupy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj novej CELOROČNE OBÝVATEĽNEJ 4-izb. chaty s garážou na Záhorí v obci Šaštín–Stráže, cca 65 km od Bratislavy, pozemok vo vlastníctve 700 m2, zastavaná plocha 72 m2, celková ÚP 210 m2 s predsadenou terasou, 50 m2 pivnica (slúži ako garáž s veľkým úložným priestorom ), príprava na satelit TV. Dispozícia: prízemie - vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, obývacia izba s krbom a stropom s drevenými trámami, vstup na terasu kde skvelá káva chutí oveľa lepšie; podkrovie – 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC. Z jednej izby je vstup na loggiu. Chata je celoročne obývateľná so všetkými IS (vodovod, elektrina 220/380V, septik, el. bojler na teplú vodu), interiérovým krbom s prieduchmi, samostatnou kuchyňou, 4 izbami, kúpeľňou so sprchovacím kútom na 1NP a WC s umývadlom na 2NP.

Požité kvalitné materiály a technické vyhotovenie chaty sú zárukou spokojného užívania bez navyšovania investícií. Konečná cena je 69 500,- eur vrátane všetkých poplatkov.

Chata je v rekreačnej chatovej oblasti, vedie k nej asfaltová komunikácia, v blízkosti 5. jazier, rybárska a hubárska oblasť, v blízkosti golfové ihriská (Šajdíkove Humence, Malacky, Senica).

Podobné inzeráty

69 500 Eur

Kategória: Reality / Chaty, chalupy
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Šaštín - Stráže
Pridané: 23.1.2017
Predajca: S. Lukáčová
ID: 872580

S. Lukáčová
Share Share Share