Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

3i bauring na THK - rezervované | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

 3i bauring na THK - rezervované, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam Vám na predaj 3-izb. byt typ bauring v Banskej Bystrici, v časti Fončorda, na ulici THK č. 34. Je to predposledný bytový dom na ul. THK, potom už sú len rodinné domy. Výmera bytu s príslušenstvom je 68,60 m2 plus nádherná, priestranná lodžia z obývačky, ktorá zabezpečuje súkromie. Orientácia svetových strán je na V/Z. Na východ je kuchyňa, spálňa a kúpeľňa s oknom. Na Z je obývačka a ďalšia izba. Poschodie je 9 z 9. Byt je síce pod strechou, ale strecha je úplne v poriadku, pred zateplením bola novo zrekonštruovaná. Byt sa nachádza vo vnútornej sekcii bytového domu a je s dostatkom denného slnka z oboch strán.
Z bytu je nádherný, naozaj nádherný výhľad na okolité kopce plné zelene. Žiadna stavba oproti :) čo by zavadzala vo výhľade.
V byte sa momentálne prevádza rozsiahla, kvalitná, moderná, nová rekonštrukcia kde dokončenie je plánované 01-02/2024
Rozsah rekonštrukcie bytu:
Výmena okien za plastové bola pred realizáciou tejto novej rekonštrukcie.
V celom byte je nová elektroinštalácia.
Stropy sú znížené (technológia napínacích stropov) so zabudovaným led svetlami a v obývačke je aj led podsvietenie obvodu stropu na diaľkové ovládanie. Stierky celý byt - farba biela.
Podlahy boli vyrovnané nivelakom . V celom byte je jednotná laminátová podlaha. Budú vymenené všetky interiérové dvere s obložením zárubní (biela farba). Vymenené sú aj bytové vchodové bezpečnostné dvere zn. Adlo.
WC ( závesný set) je samostatné , plus menšie umývadlo. Kúpeľňa je s podlahovým kúrením, s priestranným moderným sprchovacím kútom, ktorý bude taktiež vyhrievaný. Veľkou výhodou je okno v kúpeľni.
Kuchynská linka bude na mieru, v bielom lesku so zabudovanými spotrebičmi. Linka bude s led podsvietením. Varenie bude na el. indukcii. V byte je možnosť aj plynového varenia v prípade potreby (momentálne je však plyn odstavený) a plánuje sa indukcia.
Ďalšou veľkou výhodou je technická miestnosť ( predtým špajza ) kde je nanovo privedená voda a odpad pre práčku a sušičku. V technickej miestnosti ostane dosť priestoru aj na ďalšie uskladnenie potrebných vecí z domácnosti, či už na upratovanie ( vysávač, vedrá, metly, mop... ), prípadne sezónnych vecí.
K bytu prináleží aj pivnica v suteréne bytového domu.
Čo sa týka bytového domu, tak je zateplený, pred zateplením sa robila strecha. Vchod je čistý, udržiavaný.
Parkovanie je na okolitých verejných komunikáciách.
V blízkosti sa nachádza komplet občianska vybavenosť: obchody ako napríklad Lidl, Coop jednota, Bila rôzne iné obchody a služby, fitnes, pošta, lekárne, poliklinika, rôzne športoviská, detské ihriská, parčík blízko domu s cestičkou na prechádzku, ZŠ, MŠ, zastávky autobusov MHD atď.
Blízko, pár minút je aj do prírody cez Skubín - Podlavice kde ste za chvíľu.
Vieme Vám poradiť aj zabezpečiť financovanie tejto nehnuteľnosti, máme viac ako 20 ročné skúsenosti, spolupracujeme so všetkými bankami, stavebnými sporiteľňami, poisťovňami, vieme Vám zabezpečiť súdneho znalca k hypotéke a previesť Vás celým procesom od A po Z.
Tento byt vonia novotou, určite odporúčam obhliadku. Verím, že sa Vám bude páčiť.
Rekonštrukcia bude nová, moderná a vkusná. Keďže rekonštrukcia prebieha, tak vieme určité veci ešte doladiť podľa predstáv Vám na mieru.
Záleží, v ktorej fáze rekonštrukcie sa nám ozvete. Vieme sa dohodnúť aj na mieru, pokiaľ to bude možné, avšak určité práce už prebiehajú.
V prípade záujmu o informácie - obhliadku ma môžete kontaktovať kedykoľvek 24/7. Ak by som hneď nezdvihla telefón, určite Vám zavolám späť.
Teším sa na obhliadku s Vami :)
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2428
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podobné inzeráty

167 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 69
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Banská Bystrica
Pridané: 7.12.2023
Predajca: JMB REALITY s.r.o.
ID: 956664

JMB REALITY s.r.o.
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share