Nakladač Schaeff-Yanmar TL70S (Terex) s otočným výložníkom, ako má Hon UN053, UNO180 | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Nakladač Schaeff-Yanmar TL70S (Terex) s otočným výložníkom, ako má Hon UN053, UNO180, foto 1 Poľnohospodárske a stavebné stroje, Stavebné stroje | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predáme nemecký nakladač Schaeff–Yanmar TL70S, Rok výroby 2020, motohodiny 3 mth, Plná záruka garantovaná výrobcom nakladača. Hmotnosť nakladača 5.400 kg. Nakladač má otočný kozlík s výložníkom 2 x 90° podobne ako má Hon UN053 a UNO180. Základná lopata má šírku 1.850 mm, Objem lopát do 0,7 m ÷ do 1,0 m kubických.
Nosnosť nakladača na paletových vidlách je 2.000 kg v celej výške zdvihu. Nosnosť v transportnej polohe výložníka je 2.500 kg ( t.j. poloha výložníka cca 30 cm nad zemou )
Diesel motor Yanmar o výkone 46 kW ( 63 Hp ) spĺňa emisné normy EU Phase V / EPA Tier 4.
Hydrostatický pojazd. Brzdový pedál s „Inch“-funkciou. Max rýchlosť nakladača 20 km/hod. Príplatková výbava je vyššia Max rýchlosť pojazdu 36 km/hod a RCS ride control system. Samosvorné diferenciály. Zadná náprava je výkyvná, s jej automatickou aretáciou, pri otočení výložníka do strany.
Dvojdverová kabína. Nastaviteľný volant a sedačka. Predné a zadné svetlá, smerovky, podľa normy StVZO, spätné zrkadlá, stierače. Multifunkčný joystick na ovládanie výložníka s prepínaním smeru jazdy nakladača. Ovládanie tretieho hydraulic okruhu pre prídavné zariadenia, je tiež priamo z joysticku.
Hydraulický rýchloupínač prídavných zariadení (PZ). Hydraulický okruh pre pohon PZ s max prietokom 65 litr/min. Max prac tlak 250 bar.
V prípade záujmu Vám vieme poslať podrobnú špecifikáciu prevedenia a výbavy nakladača.
Nakladač sa vyrábal v minulosti pod označením TEREX TL70S , Schaeff SKS 634.
Viac informácií nájdete na stránke ATRENT s.r.o.
Možná kúpa na splátky na 24 mesiacov bez preplatenia.
Možnosť vybavenia “dotovaného” leasingu s nízkym preplatením.
Na požiadanie Vám radi pošleme splátkové kalendáre

Podobné inzeráty

53 500 Eur

Kategória: Auto-moto / Poľnohospodárske a stavebné stroje / Stavebné stroje
Mesto: Senec
Obnovené: 11.1.2020
Predajca: ATRENT s.r.o. stavebne stroje YANMAR
ID: 908158

ATRENT s.r.o. stavebne stroje YANMAR
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share