* NÁDHERNÁ NOVOSTAVBA * 6 izbový rodinný dom s garážou, ÚP 236 m2 – CHORVÁTSKY GROB, časť Čierna voda | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

* NÁDHERNÁ NOVOSTAVBA * 6 izbový rodinný dom s garážou, ÚP 236 m2 – CHORVÁTSKY GROB, časť Čierna voda, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Popis nehnuteľnosti:
Predáme luxusnú novostavbu , samostatne stojaci 6 izbový rodinný dom v Chorvátskom Grobe, v časti Čierna voda. Pozemok 457 m2, úžitková plocha domu 236 m2 , vrátane veľkej dvojgaráže (40 m2) + vonkajšia terasa 30 m2. Dom je kompletne dokončený.

V dome sú 2 kompletné kúpeľne, vaňa , WC, umývadlá, sprchové kúty, spálňa s veľkým šatníkom, 2 detské izby, pracovňa (hosťovská izba) a priestranná obývačka s kuchyňou.

Na dome sú použite najkvalitnejšie materiály. Dom má plastové okna, 6 komorové od slovenského výrobcu, ďalej je vybavený REKUPERACIOU vzduchu, vonkajšie hliníkové vertikálne žalúzie, podlahové kúrenie je v celom dome s kondenzačným plynovým kotlom Junkers. Podlahy v dome sú z dlažby (prízemie) a plávajúca podlaha na poschodí .Dom má podlahovú izoláciu 16 cm, zateplenie obvodových stien hr.20 cm, zateplenie strechy polystyrén 24 cm + minerálna vata 18 cm. V obytných miestnostiach je rozvod internetu a TV rozvody. Dom je postavený v nízkoenergetickom štandarde s nízkymi mesačnými nákladmi (cca 100€). Na pozemku je spravený automaticky závlahový systém HUNTER. V dohľadnej dobe bude dokončený plot s automatickou bránou.

V lokalite (oproti domu) sa nachádza detské ihrisko a novovybudovaná škola, škôlka,. V pešej dostupnosti sa nachádza COOP Jednota, lekáreň, zubár, tenisové kurty, pizzeria, reštaurácie ako aj zastávky MHD. V priľahlom Jurskom šury sú cyklotrasy, jazerá.

CENA A FINANCOVANIE:
Možnosť financovania cez HÚ, OV.
Cena: 280.000,-EUR – vrátane kompletného právneho servisu

Právny servis zahŕňa:
- kompletný právny a poradenský servis pri predaji nehnuteľnosti
- vypracovanie: zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách
- katastrálne správne poplatky pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- poskytnutie hypotekárneho poradenstva našim hypotekárnym špecialistom


INFO A OBHLIADKY:
Erich Kohár
0910 966 066
www.damtrading.sk

Podobné inzeráty

** RK BOREAL ** Veľký rodinný dom po kvalitnej rekonštrukcii

Ponúkame na prenájom veľký rodinný dom, OV, ÚP 300 m2, ZP 130 m2, pozemok 355 m2, BA II - Ružinov, časť Prievoz na Mierovej ulici.
Rodinný dom je dvojpodlažný, celý podpivničený a je po práve dokonče...
Cena: 3 000 Eur

ponuka úveru najmä na 48 hodín

Ahoj, som súkromný investor. Dávam pôžičky každému, kto to potrebuje. Môžem Vám ponúknuť pôžičku vo výške 3 000 až 5 000 000 €. Platiť môžete maximálne 1 rok až 25 rokov. Úroková sadzba je 2%, bez ohľ... Cena: 3 000 Eur
280 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 236
Nabídka od: Vlastník Mesto: Senec
Obnovené: 16.5.2019
Predajca: DAMTRADING
ID: 903035

DAMTRADING
Telefón:: 091 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share