× Inzerát nie je aktívny

Motýlí dom vám poskytuje | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Motýlí dom vám poskytuje, foto 1 Dom a záhrada, Ostatné | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Motiváciu a prostriedky pre používanie vedomia ako nadstavby mysle riadiace emócie a pocity, využívajúce intuíciu a tvorivosť na rozvoj osobných kvalít a vytváranie nových archetypov správania v podvedomí.

Poznávacie spoločenské stretnutia na zoznámenie sa s novými vedeckými poznatkami, vybraným umením na oslobodenie vedomia a používanie jeho úchvatných vlastností pri tvorení nových šťastných osobných príbehov.
POTREBNÉ JE NAHLÁSENIE ZÁUJMU NA RECEPCII.
Knihy, obrazy, semináre pre utváranie podmienok, vhodného prostredia na spontánny rozvoj vedomia a osobných kvalít zapojením zmyslov.
Vyhotovenie kópií interiérových prvkov na dotváranie domáceho interiéru a profesionálneho pracovného prostredia pôsobiace na správnu aktiváciu vedomia vhodné ako plocha abstraktného pracovného stola, obrazu, dverí a čela postele pre vytvorenie správnej atmosféry podľa účelu využitia miestnosti, aby vzniklo motivujúce prostredie pre aktívne používanie vedomia.

Výber najdôležitejších doplnkov výživy, kvantového informačne previazaného homeopatického prípravku a vône (srdiečka so sprejom), ktorých je Motýlí dom (Tachyon Technology Pharm) výrobcom a uskutočňuje aktívny výskum a výrobu už viac než 30 rokov v spolupráci s významnými terapeutmi a lekármi alternatívnej medicíny a osobných kvalít.
Ochutnávky prípravkov s poradňou ako bonusom a 20% zľavou pre ubytovaných.
Spoločné stretnutia pri kúzelnej príprave jedál a nápojov pre krásu a zdravie s adekvátnym príspevkom na zabezpečenie a nákup surovín podľa ich spotreby.

Vystavujeme CERTIFIKÁT VÝNIMOČNÝCH PREDPOKLADOV, ktorý sa vydáva na základe typologických osobnostných charakteristík po vyhodnotení komisie pod dohľadom uznávaného lektora.

VIAC INFO NA RECEPCII HOTELA

Podobné inzeráty

Kované brány polty zábradlia

Naša spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou ozdobných, konštrukčne funkčných výrobkov z čierneho kovu a nerezu ako sú: kované brány , kované ploty , kované zábradlia , balkóniky , nerezové zábradlia... Cena: Cena dohodou

dekoračné kamene,

Okruhliaky. Predám dekoračné kamene, okrasný kameň, riečne dunajské okruhliaky. Veľkosť cca 5-10 cm. Vlastný odvoz. Cena dohodou. Množstvo necelý kubík asi 5-6 fúrikov. Viac info na tel. N.Zámky. Loka... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Dom a záhrada / Ostatné
Mesto: Bratislava
Obnovené: 8.4.2019
Predajca: MOTÝLÍ DOM, HOTEL GALÉRIA, TACHYON ** BRATISLAVA
ID: 902588

MOTÝLÍ DOM, HOTEL GALÉRIA, TACHYON ** BRATISLAVA
Share Share Share