× Inzerát nie je aktívny

Manažérka/Hoteliérka- Práca snov | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Hotel zameraný na umenie, výživu, zdravie, krásu a životný štýl.
Zamestnáme absolventku (TPP) na manažovanie Hotela Galéria a predaj doplnkov výživy. Hotel aj predaj sú zamerané na vytváranie profesionálneho prostredia pre aktívne pestovanie krásy, zdravia, mladnutia, výber umenia najnovších vedeckých poznatkov a osobnostný rozvoj s uplatňovaním moderného umenia a psychológie. Pozícia je vhodná pre FCHPT, humanitné, technické aj iné oblasti vzdelania. Podmienky: anglický jazyk.! Nadpriemerné odmeňovanie !

Podobné inzeráty

KUCHÁR/ZODPOVEDNÝ VEDÚCI, Revúca

Hľadáme Kuchára/zodpovedného vedúceho gastro prevádzky v Revúcej.

Požiadavky:
Skúsenosti na pozícií kuchár.
Vzdelanie v obore alebo odborný kurz v obore.

Náplň práce:
Príprava jedál, minútky,...
Cena: Cena dohodou

PERSONÁL DO FAST FOOD REŠTAURÁCII, Nemecko

Hľadáme personál do FAST FOOD reštaurácií do rôznych regiónov Nemecka.

Požiadavky:
Nemecký jazyk na úrovni aspoň A2-B1.
Vek 18 až 40 rokov .
Upravený vzhľad a príjemné vystupovanie.

Náplň pr...
Cena dohodou

Kategória: Práca / Hoteliérstvo a gastronómia
Typ pracovního poměru: Plný úväzok
Typ smlouvy: VPP Mesto: Bratislava
Pridané: 27.11.2017
Predajca: Hotel Galeria
ID: 885482

Hotel Galeria