Lukratívny 2i byt na Jesenskom vŕšku v centre B.B. + parkovacie miesto | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Lukratívny 2i byt na Jesenskom vŕšku v centre B.B. + parkovacie miesto, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na dlhodobý prenájom novostavbu lukratívneho 2-izbového bytu, ktorý sa nachádza blízko centra Banskej Bystrice na Jesenskom vŕšku. Byt pozostáva z kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne, chodby, kúpeľne s WC, samostatného murovaného šatníka a z veľkej terasy (21,08 m2). Celková výmera podlahovej plochy bytu je 52,19 m². Podlahová plocha bytu vrátane terasy je 73,27 m2 . K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 1,59 m2, ktorá je umiestnená mimo byt a nachádza sa na 1. poschodí bytového domu.
K bytu prislúcha aj parkovacie miesto, ktoré sa nachádza pred vchodom do bytového domu a ktoré je už zahrnuté do sumy za prenájom. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Zariadenie bytu tvorí nasledovný nábytok: vstavaná kuchynská linka vrátane spotrebičov (elektrická rúra, elektrická varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor), 2 x jedálenská stolička,2 x nočný stolík, 2 x stolová lampa, 2 x závesná skrinka, skriňa s vešiakovým systémom v šatníku, skrinka pod umývadlom, skrinka v kúpeľni, 4 x stropné svietidlo, komoda pod TV, konferenčný stolík. Byt aj s parkovacím miestom sa prenajíma za 500,- Eur/mesiac. V cene za prenájom nie sú zahrnuté náklady spojené s užívaním bytu vo výške 60,- Eur na mesiac + náklady na el. energiu. V bytovom dome nie je zavedený plyn. Byt je voľný od 01.01.2021.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1874

Podobné inzeráty

500 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 73
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Banská Bystrica
Pridané: 19.11.2020
Predajca: JMB REALITY s.r.o.
ID: 914367

JMB REALITY s.r.o.
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share