× Inzerát nie je aktívny

LUKRATÍVNA 6-izb. vila v obci Horné Orešany, okr. Trnava, NADŠTANDARDNÁ NOVOSTAVBA s japonskou záhradou | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

LUKRATÍVNA 6-izb. vila v obci Horné Orešany, okr. Trnava, NADŠTANDARDNÁ NOVOSTAVBA s japonskou záhradou, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

FLEXICO RK ponúka na predaj 2-generačnú rodinnú vilu v 7r. NOVOSTAVBE v obci Horné Orešany postavenej z NADŠTANDARDNÝCH MATERIÁLOV, v tichej malebnej lokalite pod Malými Karpatmi, pozemok 827 m2, zastavaná plocha 180 m2, ÚP 220 m2, 2-garáž. Vzdialenosť z Trnavy 12 km, z Bratislavy 52 km.
Vila je postavená bez akýchkoľvek kompromisov vo veľmi príjemnej a tichej lokalite v blízkosti Malých Karpát , chránenej prírodnej oblasti s možnosťou cykloturistiky, je skvelým riešením pre veľkú alebo i viac generačnú rodinu s deťmi. Ide o jedinečnú lokalitu, kde nikdy nič iné nebude stáť, žiadne rýchlostné cesty ani vysoké bytové domy. Lesy, vodné priehrady sú zárukou kľudu navždy. Lokalita je vyhľadávanou pre svoj kľud a malebnosť. Záhrada je prirodzeným predĺžením príjemnej dennej časti. Je útočiskom, kde načerpáte nové sily. Je navrhnutá v súlade s FENG-SHUI a pomaly sa mení na vzácnu botanickú záhradu. Je zrejmé, že majitelia sa pri zariaďovaní domu a vytváraní záhrady riadili srdcom, príjemná atmosféra a výhľad na Malé Karpaty Vám nepochybne učaruje.
- výnimočná záhrada je pýchou celého domu, je riešená odborníkmi tak aby bola relaxačná, proste miestom relaxu pre všetkých,
- úplne nová kuchyňa, top elektro spotrebiče,
- stavebný materiál tehla, stavba zateplená, obložená kameňom ( Alpský štýl),
- strešná krytina Bramac,
- UP 220m² + dvojgaráž, ZP 180m², pozemok 827 m²,
- vstup na pozemok z dvoch smerov cez automatické brány a nádvoria,
- podlahové kúrenie v celom dome (plynový kondenzačný kotol) ,
- pevná linka, rýchly internet, wifi, satelit Skylink,
- všetky IS (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) + studňa
- dve kúpeľne, možnosť dobudovania 2. kuchyne,
- v záhrade podzemný rozvod vody , závlahový systém Gardenia,
- kamerový a bezpečnostný systém, dymový senzor a senzor na únik plynu,
- špeciálne 5 komorové okná s UV filtrom,
- možnosť alternatívneho vykurovania krbom,
- predpríprava na solárne kolektory ,
- nový japonský záhradný altánok,
- na mieru robený koterec pre 2 psov ( možnosť zmeniť ho na záhradný domček),
- predpríprava na relax biojazero.
V obci Horné Orešany sa nachádza materská škola, základná škola, zdravotnícke zariadenie, lekáreň, tenisové kurty, bowling, čerpacia stanica. Obec je súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty a navyše ponúka možnosť návštevy priehrady, neďalekého hradu Červený Kameň, Smolenického zámku, či jaskyne Driny, Modra a Pezinok každoročne poriada vinobranie a ďalšie kultúrne podujatia .Skvelé napojenie na D1 a R1 spája túto destináciu s Bratislavou, Trnavou, Nitrou, Brnom.
K cene bude pripočítaná PROVÍZIA PRE RK 2% Z KÚPNEJ CENY, ktorá zahŕňa: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, BEZPLATNÉ KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO (sprostredkovanie úverov vo všetkých bankách SR + poistenie).
Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť, stačí ak nám na email pošlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

Podobné inzeráty

235 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 827
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Trnava
Pridané: 31.1.2017
Predajca: S. Lukáčová
ID: 872936

S. Lukáčová
Share Share Share