× Inzerát nie je aktívny

Krumbach-Billenhausen – Opatrovanie PRIATEĽSKEJ pani | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Krumbach-Billenhausen – Opatrovanie PRIATEĽSKEJ pani , foto 1 Práca, Zdravotníctvo a farmácia | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Krumbach-Billenhausen – Opatrovanie PRIATEĽSKEJ pani / nástup ihneď / 1 – mesačný turnus / so stredne dobrou nemčinou / NEFAJČIARKA / + BONUS za sviatky
Do obce Billenhausen v okrese Krumbach, v nemeckom Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 89-ročnej pani (156 cm, 66 kg), ktorá býva v rodinnom dome spolu so svojím manželom, ktorý si nevyžaduje opateru. V domácnosti nežijú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 4. stupňa požadovaného ošetrovania
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, je čiastočne inkontinentná, pred približne 20 rokmi prekonala mŕtvicu – má problémy s ľavou rukou a pravou nohou, taktiež s kolenami a hrozí u nej riziko pádov. Nočné vstávanie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje prevažne pomocou invalidného vozíka a rolátora.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene, návšteve toalety, prezliekaní, vstávaní a byť pacientke oporou pri pohybe. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie a varenie, pranie, návšteva lekára a ľahké práce v záhrade).
Pacientka má doma k dispozícii: opatrovateľskú posteľ, stoličku s nočníkom, stoličkový výťah, vaňový výťah. Povahovo je pacientka pokojnej , priateľskej a trpezlivej povahy. Ocení rozhovory, prechádzky aj návštevy kostola.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30dní) nástup: ihneď
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1340 € + BONUS za sviatky 170 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu

Podobné inzeráty

Úver ponúkaný fyzickou osobou

Ahoj drahý; Poskytuje úvery každému, kto chce finančnú pomoc. Ide o úver medzi jednotlivcami s veľmi jednoduchými podmienkami. Moja úroková sadzba počas trvania úveru je 3% a splátka je mesačná. Ak má... Cena: Cena dohodou
0 Eur

Kategória: Práca / Zdravotníctvo a farmácia
Typ pracovního poměru: Plný úväzok
Typ smlouvy: HPP Mesto: Bratislava
Pridané: 4.12.2018
Predajca: VIP- Complet
ID: 899528

VIP- Complet
Share Share Share