Klettgau-Griessen – OPATROVANIE v PEKNEJ OBLASTI | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Klettgau-Griessen – OPATROVANIE v PEKNEJ OBLASTI, foto 1 Práca, Zdravotníctvo a farmácia | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Klettgau-Griessen – OPATROVANIE v PEKNEJ OBLASTI s nástupom 01.04.2019 / turnus 6 týždňov/ potrebná dobrá nemčina / 3x do týždňa voľno

Do dedinky Klettgau-Griessen, ktorá sa nachádza na juhu Nemecka, pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme priateľskú opatrovateľku k 74-ročnej pani (170 cm, 80 kg), ktorá býva v rodinnom dome so záhradou spolu so svojim manželom. Pán je samostatný a nepotrebuje opateru. Pani má jednu mačku, ktorá sa pohybuje len vonku a je potrebné ju kŕmiť. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Opatrovateľka má 3 krát do týždňa voľno.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka je veselej a priateľskej povahy, je inkontinentná a má demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. K dispozícií je aj „babyphon“. Pacientka počas Vianoc spadla a zlomila si bedro, momentálne je po operácií.

Pohyblivosť: kvôli operácií využíva pri pohybe vozík a pomaly začína chodiť aj s rolátorom. Je potrebné byť jej nápomocný.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní. Na starosti má taktiež starostlivosť o domácnosť, teda upratovanie, varenie, nakupovanie a príležitostné malé práce v záhrade. Obchod je dostupný pešo. Pacientka má rada kvety a záhradu, ocení spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov, nástup: 01.04.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1900 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok + Veľkonočný bonus 158 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka T.Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Podobné inzeráty

Úver ponúkaný fyzickou osobou

Ahoj drahý; Poskytuje úvery každému, kto chce finančnú pomoc. Ide o úver medzi jednotlivcami s veľmi jednoduchými podmienkami. Moja úroková sadzba počas trvania úveru je 3% a splátka je mesačná. Ak má... Cena: Cena dohodou
0 Eur

Kategória: Práca / Zdravotníctvo a farmácia
Typ pracovního poměru: Plný úväzok
Typ smlouvy: HPP Mesto: Bratislava
Obnovené: 15.3.2019
Predajca: VIP-Complet
ID: 902004

VIP-Complet
Telefón:: 094 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share