GRAFT ponúkame 2-izb. NOVOSTAVBA Hraničná ul. - Ružinov | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúkame 2-izb. NOVOSTAVBA Hraničná ul. - Ružinov , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúkame 2-izb. NOVOSTAVBA Hraničná ul. - Ružinov v OV, 55,36 m2, 3/7, balkón 3,9 m2, výťah.

Vybavenie apartmánu je v dokončenom modernom štandarde: bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere SHERLOCK Clasicc , plastové 6-komorové okná s izolačným čírym trojskom, laminátové parkety EGGER 8 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním, v kúpeľni je keramický obklad, gresová dlažba a kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. Zásuvky a spínače zn. Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), oceľové panelové vykurovacie telesá s termostatickou hlavicou v obytných miestnostiach, v kúpeľni rebríkové vykurovacie teleso. V štandarde je zahrnuté kompletné vybavenie t.j. kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi značky Whirlpool so zárukou 5 rokov, vstavané skrine a svietidlá. Taktiež nechýba ani predpríprava na vonkajšie žalúzie. V apartmáne sú rozvody pre TV a optický internet. V bytovom doma sa nachádza aj plne vybavená spoločenská miestnosť a sklad pre bicykle spolu s umývacou hadicou.

APARTMÁNOVÝ DOM:

Apartmánový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU. Priamo pod oknami apartmánového domu sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene – zachovanej pôvodnej a novovysadenej so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom apartmánov je k dispozícii aj niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov a apartmánov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe.

LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:

Príjemná a pokojná lokalita má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, OC Retro. Veľké nákupné centrá do 5 km – Nivy, Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. Priamo pri areáli je novovybudovaná zastávka MHD.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698, 0902/896 789. K cene sa pripočítava 3000,- € pre RK.

Podobné inzeráty

199 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 55
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 28.9.2023
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 952780

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share