× Inzerát nie je aktívny

GRAFT ponúka 5-izb. RD Rovinka - Školská ul. / NOVOSTAVBA 2013 tehla / | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 5-izb. RD Rovinka - Školská ul. / NOVOSTAVBA 2013 tehla /, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 5-izb. RD Rovinka - Školská ul. / NOVOSTAVBA 2013 tehla / v OV, dve podlažia, 147 m2, zast. plocha 94 m2, pozemok 590 m2. majiteľa ponúkame na v lokalite novej ako aj pôvodnej zástavbe rodinných domov. Prístup k domu po spevnenej ploche. Všetky IS: kanalizácia, plyn, el., mestská voda, studňa s možnosťou odberu vody aj do domu, nakoľko podľa nameraných hodnôt je voda nezávadná a tým pádom možnosť prepínania medzi odberom
mestskej vody a vody zo studne je ekonomicky výhodné.  (spodné podlažie 78,5 m2 a vrchné podlažie 68,3 m2). Orientácia obytných miestností SV a JZ.
1. NP :
vstupná chodba, technická miestnosť, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, izba, komora (pod schodiskom), obývacia izba s prepojenou kuchyňou a príručná špajza, schodisko na 2. NP.
2. NP :
tri izby, šatník (ako miestnosť s oknom), kúpeľňa s vaňou a toaletou. Všetky izby sú nepriechodné + úložný priestor v podkroví. Dom disponuje veľkou terasou so vstupom z obývacej izby (v ktorej je predpríprava na krb). Situovaný v peknom a tichom prostredí s občianskou vybavenosťou: obchody, reštaurácie, kostol,
drobné služby, Obecný úrad. Zástavka prímestskej dopravy cca. 350 m. Do centra Bratislavy cca. 14 km. V blízkosti sa nachádza štrkové jazero.
Pozemok oplotený, trávnatý + zámková dlažba, so sedením a záhradným domčekom na náradie. Parking pre dve - tri autá s bránou na DO.
Náklady: 83 plyn, 40 el., 20 vodné/stočné a 13 Magio SAT. Kúrenie plynové (kotol Vaillant) : spodné podlažie podlahové vykurovanie a vrchné radiátory.
RD napojený na alarm. K cene bude pripočítaná odmena sprostredkovateľa vo výške 2,5 %. V cene je zahrnuté sprostredkovanie realitného, právneho a v prípade záujmu aj finančného servisu formou hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. -  V prípade akýchkoľvek informácii ma neváhajte kontaktovať na tel. čisle T-mobile: 0903/210 582, 0904/898 328.

Podobné inzeráty

250 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 147
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Senec
Pridané: 8.10.2019
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 906149

ing. Kohucikova Katka
Share Share Share