GRAFT ponúka 4-izb. RD Horné Obdokovce – okr. Topoľčany | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 4-izb. RD Horné Obdokovce – okr. Topoľčany , foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 4-izb. RD Horné Obdokovce – okr. Topoľčany v OV, 90 m2, pozemok 1270 m2, postavený v 60-tých rokoch z pálenej tehly. Dom prešiel celkovou rekonštrukciou počas 10 rokov (nová škridlová strecha, je podrezaný, zateplený, nová fasáda, elektroinštalácia 220V a 380V, vodoinštalácia, odpad je riešený žumpou omietky, podlahy okná, dvere. Prízemie má úžitkovú plochu 60 m2. Pozostáva z predsiene, kúpelne s toaletou, veľkej kuchyne so špajzou, spálne, obývačky s krbovými kachľami a schodiskom do podkrovia. Celé prízemie má elektrické podlahové kúrenie s termostatmi v každej miestnosti. Krbové kachle ale dokážu vykúriť celý dom. Podkrovie má úžitkovú plochu 30 m2. Pozostáva z predsienky s prenosnou klimatizáciou a 2 izieb. V jednej z nich je šatník 4 m2 s oknom. V izbách sú elektrické konvektory. Z domu je východ na dve veľké zastrešené terasy, z ktorých je krásny výhľad na celú záhradu. Na väčšej z nich je kuchynský pult s vodovodom. Vodovod je aj na stene domu. Garáž s montážnou jamou má rozmer 27 m2 (6,5 x 4,2 m) plus šopa na náradie. Na pozemku sú 3 miesta na parkovanie, na pozemku je studňa, pozemok je oplotený novými plotmi, pletivovými aj plnými, obrastenými paviničom, alebo oddelenými od susedov tujami. Tým je zachované súkromie. V záhrade je vysedených veľa rôznorodých rodiacich ovocných stromov, 2 orechy, lipka, rakytník, malinovisko, ríbezle atď.
Celá záhrada je veľmi priestranná, vzdušná, sú tu vybudované kamenné múriky a nádhernými okrasnými zónami, brezami, borovicami, zabudovanou húpačkou.
V dedine sa nachádza ZŠ, MŠ, vš. lekár, lekáreň, Coop Jednota, pošta, 3 pohostrinstvá, zmrzlina. Dedina je 21 km od Hlohovca, 25 km od Piešťan a 12,5 km od Topoľčian. – V prípade akýchkoľvek informácii ma neváhajte kontaktovať na tel. čisle T-mobile: 0903/210 582.

Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 5-izb. RD Čierna voda  /Chorvátsky Grob /

GRAFT ponúka 5-izb. RD Čierna voda  /Chorvátsky grob / - okr. SENEC na prenájom, 180 m2, zast. plocha 90 m2, pozemok 456 m2. NOVOSTAVBA - ZARIADENÝ -  2-podlažný, samostatne stojaci.  Dispozícia domu ... Cena: 1 000 Eur

GRAFT ponúka 5-izb. RD – P. Biskupice

GRAFT ponúka 5-izb. RD – P. Biskupice na prenájom, 330 m2, zast.plocha 110 m2, pozemok 600 m2. Dom je čiastočne zariadený v tichom prostredí, veľká záhrada , 2 podlažný /prízemie a podkrovie/ a dom j... Cena: 1 200 Eur
120 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 90
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Topoľčany
Pridané: 9.3.2020
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 909554

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share