Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

GRAFT ponúka 3,5 izb. byt Trnavská cesta – Ružinov | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 3,5 izb. byt Trnavská cesta – Ružinov, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 3,5 izb. byt Trnavská cesta – Ružinov s parkovacím miestom v OV, 86 m2, 7/7, loggia, výťah, pivnica, po rekonštrukcii.
DISPOZICIA BYTU: byt pozostáva z 3,5 nepriechodných izieb, kuchyňa, WC, kúpeľňa, predsieňSpálňa má výhľad na štadión Pasienky vedľa spálne je ďalšia veľká priestranná izba so šatníkovou skriňou a tretia izba je menšia využiteľná ako pracovňa z týchto troch izieb sa prechádza na chodbu kde je umiestnená stavaná skriňa.
Z chodby je vstup do kúpeľne, samostatného WC a veľkej priestrannej kuchyne ako aj do obývačky.
Hneď vedľa bytu sa nachádza pivnica + spoločný pivničný priestor ktorom je veľká vstavaná skriňa a police.Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou začiatkom roku 2012- nové plastové okná, vyrovnané podlahy, parkety, čiastočná rekonštrukcia elektroinštalácie, nové omietky a maľovka, bezpečnostné dvere.
Bytový dom bol postavený v roku 1993 a zrekonštruovaný – zateplený v roku 2019 – NOBASIL – 20cm, nové zábradlia na balkónoch + nová hydroizolácia s kachličkami, nové parapety, vstupné dvere do domu, zrekonštruovaná a zateplená strecha, nový výťah Schindller a spoločné priestory sú vybavené novou elektrickou inštaláciou vrátane osvetlenia na pohyb. Centrálne kúrenie je z externej kotolne.

K bytu prislúcha 1 parkovacie miesto za domom. Pred aj za domom sú voľne dostupne bezplatne pakovacie miesta.

LOKALITA: bytový dom je umiestnený v blízkosti prístupu ku všetkým MHD spojom, všetkým typov športovísk, škôlok, škôl a ihrísk. 3 minúty peši od bytu je Štrkovecké jazero, BIG BILLA. Byt je situovaný hneď oproti domu Kaufland a futbalovému štadiónu Pasienky. Ružinovská nemocnica je vzdialená vzdušnou čiarou cca. 1 kilometer.
V blízkosti 500 – 900 m sa nachádza športová hala pasienky, štadión Ondreja Neplelu, futbalový štadión Slovan, kúpalisko Tehelné pole, NTC, jazero Kuchajda, nákupné centrum Vivo
Mesačné náklady pre dve osoby: SBD =220€/1 mes.; Elektrina =35€/1 mes.; Plyn = 10€/ mes..
Byt je predávaný s nábytkom a so spotrebičmi, nakoľko nábytok je na mieru robený.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698, 0902/896 789. K cene sa pripočítava provízia pre RK 3.000,- €

Podobné inzeráty

249 900 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 86
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 1.2.2024
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 959448

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share