Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

GRAFT ponúka 2-izb. byt Ihličnatá ul. – Vrakuňa | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 2-izb. byt Ihličnatá ul. – Vrakuňa , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 2-izb. byt Ihličnatá ul. – Vrakuňa / mezonet /v OV, 46,55 m2, 1/2, bez výťahu. Byt v zateplenej novostavbe rodinného domu vo Vrakuni s vlastným parkovaním a spoločným pozemkom. Byt sa nachádza v blízkosti Malého Dunaja na Ihličnatej ulici hneď vedľa plánovaného projektu Nový Majerhof. Orientácia nehnuteľnosti – Severo-západ.

Mezonetový byt je pripojený na dôležité inžinierske siete – voda, elektrika, kanalizácia.
Vykurovanie je riešené elektrickým kotlom prostredníctvom podlahového kúrenia na prízemí, ako aj ohrev teplej vody bojlerom. Mesačné náklady sú vo výške 96 € / 1 osoba TV a internet od spoločnosti UPC.

Dispozičné riešenie mezonetu vhodne oddeľuje dennú a nočnú časť. Na prvom podlaží sa nachádza vstup do bytu. Otvorený priestor vytvára kuchyňa, ktorá je spojená s obývacou izbou. Druhé podlažie oddeľuje drevené schodisko. Kúpeľňa a spálňa sú na druhom podlaží. V kúpeľni je vaňa, umývadlo so zrkadlom, priestor pre automatickú práčku a toaleta.
Spálňová časť je riešená dreveným obkladom, spálňovým nábytkom a vstavanou skriňou. Tretie podlažie je podkrovie, ktoré je možné pretvoriť podľa vlastných predstáv.
Priestor na parkovanie je vo dvore, kde je parkovacie státie pre jedno auto (patrí k mezonetu). Parkovanie je možné aj pred domom.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Mezonet je postavený z tehly. Osadené sú plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, položená plávajúca podlaha v kombinácií s dlažbou a kvalitné obklady, interiérové dvere a zárubne, drevené schodisko, drevené trámy, kuchynská linka na mieru so zabudovanými kvalitnými elektrickými spotrebičmi (myčka, elektrická rúra, varná doska, chladnička s mrazničkou), drevený obklad v podkroví, vstavaná skriňa.
Nehnuteľnosť sa predáva vrátane vstavaného zariadenia a vybavenia.

Územie rodinných domov, tichá lokalita, Malý Dunaj, športové vyžitie – cyklotrasy (Malodunajská cyklotrasa), dobrá dostupnosť do centra mesta, napojenie na obchvat za pár minút.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698.
K cene sa pripočítava 3000,- € pre RK.

Podobné inzeráty

Prenájom Obchodného priestoru Jégého ulica

Prenájom Obchodného priestoru Jégého ulica – 88m2
Obchodný priestor sa nachádza na prízemí domu s prístupom z ulice, v široko známej a ľahko dostupnej lokalite so širokým spektrom služieb v blízkom o...
Cena: 1 234 Eur
150 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 47
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 13.12.2023
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 956966

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share