GRAFT ponúka 2-izb. NOVOSTAVBA Ivanská cesta – Trnávka | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 2-izb. NOVOSTAVBA Ivanská cesta – Trnávka, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 2-izb. NOVOSTAVBA Ivanská cesta – Trnávka na prenájom, 60,5 m2, 2-poschodie, balkón 6,5 m2, pivnica, výťah a s parkovacím miestom v podzemnej garáži, orientácia bytu východ.

Doteraz nikým neobývaný byt je kompletne zariadený, má množstvo úložných priestorov vďaka vstavaným skriniam. Je určený max. pre 2 osoby – mladý bezdetný pár, nefajčiarov a bez zvierat. Byt sa prenajíma spolu s pivnicou

DISPOZÍCIA – predsieň, kuchyňa spojená s obývacou izbou s prístupom na lodžiu, spálňa s prístupom na lodžiu, kúpeľňa s vaňou, šatník, toaleta. Byt je kompletne zariadený.

LOKALITA – Byt je situovaný v skvelom projekte MORUŠE v jednej z najobľúbenejších častí Bratislavy v Ružinove. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do centra mesta autom aj MHD. Rýchle napojenie na diaľničný obchvat. V dostupnej vzdialenosti nájdete obchodný dom SHOPPING AVION, IKEA, Decathlon, lezecká stena K2, Jump aréna, fitnescentrum Aircraft, areál Zlaté Piesky

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698. K cene sa pripočítava 150,- € za energie na 1-ososbu. Pri podpise zmluvy sa platí nájom, depozit + odmena pre RK.

Podobné inzeráty

650 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 61
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 30.1.2024
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 959285

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share