GRAFT ponuka 2-izb. NOVOSTAVBA Béžová ul. - Petržalka | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponuka 2-izb. NOVOSTAVBA Béžová ul. - Petržalka , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponuka 2-izb. NOVOSTAVBA Béžová ul. - Petržalka na prenájom, 54,3 m2, 3/5, balkón 6,16.

Byt je kompletne zariadený, priestranný vo vyhľadávanej lokalite Slnečnice Viladomy, zariadený vrátane spotrebičov, klimatizácie. Prislúcha k nemu vonkajšie parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v blízkosti vchodu do bytového domu. Byt sa nachádza na Béžovej ulici v blízkosti petržalskej hrádze.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, klimatizovanej obývačky prepojenej s plne zariadenou kuchyňou (chladnička s mrazničkou, indukčná doska, rúra, umývačka, mikrovlnka), spálne so vstavanou skriňou, kúpeľne (vaňa, práčka, wc) a priestannej lodžie (vchod na lodžiu z obývačky).

Byt sa nachádza v obľúbenej časti Bratislavy - Petržalky v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytu je aj detské ihrisko, workoutové ihrisko, park a hrádza. V okolí nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní. Z lokality, kde sa byt nachádza je bezproblémová dostupnosť do centra Bratislavy či už MHD alebo autom.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698. K cene sa pripočítava 240,- € za energie, TV a internetu. Pri podpise zmluvy sa platí depozit, nájom + odmena pre RK.

Podobné inzeráty

580 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 54
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 17.10.2023
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 953794

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share