Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

GRAFT ponúka 2-izb. APARTMÁN Údernícka ul. - Petržalka | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 2-izb.  APARTMÁN Údernícka ul. - Petržalka , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 2-izb. APARTMÁN Údernícka ul. - Petržalka v Novostavbe 39,34m2, zvp. prízemie / 5, zariadený / nezariadený, kolaudácia 2014.
DISPOZÍCIA BYTU:
vstupná chodba, obývačka spojená s kuchynskou časťou, spálňa, WC s kúpelňou. Obývačka je priechodná do spálne. Pozdĺž celej chodby možnosť umiestniť vstavané skrine.

VYBAVENIE BYTU:
kuchynská linka so zabudovanou rúrou a sklokeramickou platňou, v kúpeľni zrkadlová skrinka s osvetlením, posteľ, rohová skriňa, závesný úložný priestor, stôl, stoličky, veľká policová skriňa, veľký kovový vešiak, malý stolík, sedačka, chladnička, práčka (možné aj vypratať- dohoda).
Dom má vlastná trafostanicu.

LOKALITA:
Bytový dom je situovaný v blízkosti Petržalskej železničnej stanice, novostavby Matadorka, kúpalisko Matadorka 3 min., Vienna Gate a blízkosti hraníc s Rakúskom, rýchle napojenie na diaľničný obchvat. V blízkosti reštauračné zariadenia, Tesco expess, Viena gate. V okolí už je nová existujúca štvrť novostavieb a v dohľadnej dobe sa bude ešte rozrastať. 5 min. autom do centra.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698.

Podobné inzeráty

Prenájom Obchodného priestoru Jégého ulica

Prenájom Obchodného priestoru Jégého ulica – 88m2
Obchodný priestor sa nachádza na prízemí domu s prístupom z ulice, v široko známej a ľahko dostupnej lokalite so širokým spektrom služieb v blízkom o...
Cena: 1 234 Eur
152 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 39
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 15.12.2023
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 957023

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share