GRAFT ponúka  1-izb. byt Donnerová ul. - KV | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka  1-izb. byt Donnerová ul. - KV , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka  1-izb. byt Donnerová ul. - KV na prenájom / energetický certifikát nedodaný /  33 m2, 2/9, loggia , výťah. Po čiastočnej rekonštrukcii. Čiastočne zariadený.V byte je kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, v izbe je plávajúca podlaha, zrekonštruovaná veľká loggia (7 m2), plastové okná, bezpečnostné dvere. Vybavenie: chladnička s mrazničkou, práčka, skriňa v predsieni, skriňa v samostatnej veľkej komore, stôl, skriňa a 2 stoličky v izbe, záclony/závesy, dostupná káblovka/internet od UPC, dostupná pevná tel. linka Telekom. 
Orientovaný do parku vo veľmi peknom a tichom prostredí. Dom je  zateplený. Internet a pevná linka nie je zahrnutá v cene prenájmu. Posteľ nie je súčasťou vybavenia bytu. V blízkosti je veľmi dobrá občianska vybavenosť: námestí Sv. Františka je kostol, fontánka, lavičky, detské ihrisko, kaviarne, reštaurácie , knižnica. Do parku v Líščom údolí sa dá dostať za 5 minút – park vhodný na behanie, prechádzky, cvičenie, východzí bod pre cyklistov.
V blízkosti sú dve zastávky električky (Nad lúčkami, MiÚ Karlova Ves) na zrekonštruovanej električkovej trati, menšie parkovisko a parkovacie miesta v blízkosti domu. V širšom okolí v blízkosti zastávok električky sa nachádza aj predajňa Billa, Lidl, pošta, poliklinika, pub Karloveská klubovňa, pumpy Shell, Slovnaft, OMV. - V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle:   0904/898 328, 0902/896 789, 0903/210 582, 0911/937 698. Cena je udaná vrátane energii na 1-os., depozit + odmena.

Podobné inzeráty

340 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 33
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 11.6.2021
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 918189

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share