Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

GRAFT ponúka 1,5-izb. NOVOSTAVBA Starohájska ul. - Petržalka | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 1,5-izb. NOVOSTAVBA Starohájska ul. - Petržalka , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

GRAFT ponúka 1,5-izb. NOVOSTAVBA Starohájska ul. - Petržalka na prenájom, 37 m2, 4 poschodie, balkón / výhľad na dostihovú dráh, výťah.

NOVÝ Háj, odcenená cenou za architektúru CE.ZA.AR, v atraktívnej zelenej lokalite Petržalky v blízkosti hrádze, športových areálov, v tesnej blízkosti lesoparku starý háj. Byt ponúka kuchyňu spojenú s obývačkou , balkónom, spálňu, kúpeľnu s WC, chodbu. Prenajíma čiastočne zariadený / bez postele a obývačkového gauča /. Prémiová kuchyňa , zariadená Bosch spotrebičmi, vstavaná práčka, vstavané skrine v spálni a na chodbe. Balkón zariadený sedením z teakového dreva ( stôl+2 stoličky). Parkovanie je dostupné pred bytovkou. Je možnosť optického internetu

Podmienky vlastníka: Byt je určený pre nefajčiara, bez domácich zvierat, byt je vhodnejší aj svojím designom/ farbou interieru pre dámu/ slečnu, preferujem dlhodobý prenájom.

Pri podpise zmluvy sa platí, nájom, 2x depozit + odmena pre RK . V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698. K cene sa pripočítava 120 € za energie.

Podobné inzeráty

530 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 37
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 5.2.2024
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 959815

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share