Exkluzívne tehlový rodinný dom po čiast. rekonštrukcii 18km | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Exkluzívne tehlový rodinný dom po čiast. rekonštrukcii 18km, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

AVLAS REALITY s.r.o., EXKLUZÍVNE - Vám dáva do pozornosti na predaj zaujímavý, priestranný, čiastočne podpivničený, charizmaticky rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa na mierne svahovitom oplotenom pozemku s rozlohou 3414m2( zastavaná plocha 761m2 a 2653m2 záhrady) v tichej časti obce, mimo hlavnej cesty v obci Chminianske Jakubovany, vzdialenej od mesta Prešov cca 18km. ( autom cez D1 cca 16min). Priestranný a slnečný rodinný dom je postavený z tehál, základy domu sú betónové, strecha sedlová eternit. Je orientovaný na JV-SZ bol postavený a skolaudovaný v šesťdesiatych rokoch (1960 – 1961).
Predávaný dom s dvoma vstupmi, pozostáva z 3. izieb, 1xkuchyňa, 1xkúpeľňa s WC, chodba a veranda. Rodinný dom prešiel vonkajšou a vnútornou čiastočnou rekonštrukciou: nová omietka na dome + farba, výmena plastových okien v celom dome, kúpeľňa nový obklad, dlažba, nové plastové vchodové dvere, kuchynská linka,sporák, vykurovanie kachľové pece + nakoľko je dom čiastočne podpivničený je tu aj možnosť zriadenia ústredného kúrenia na tuhé palivo, alebo elektrické, ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Dom je napojený na elektrinu, ( 220 / 380 V),má vlastnú studňu a odpad je riešený vlastnou žumpou.
Krátky opis domu:
Hlavným vstupom vstúpime na prízemie domu kde sa nachádza vstupné zádverie – veranda , chodbou sa dostaneme do hlavnej chodby, kde sa nachádza hlavná kuchyňa, kúpeľňa, s WC , obývačka, dve samostatné izby a vstup do pivnice je z dvora.
Opis pozemku:
Pozemok oplotený, udržiavaný, ktorý Vám poskytne oddych a relax. Veľkosť pozemku oceníte hlavne, ak ste milovníkmi pestovania zeleniny a ovocia, alebo chovatelia zvierat. V letných mesiacoch ponúka nerušené grilovanie a možnosť na pozemku vybudovanie bazéna čo ocenia najme deti.
Občianska vybavenosť:
V obci je základná občianska vybavenosť, okolie domu poskytuje aj viacero výhod, kde si môžete skrátiť voľné chvíle či už prechádzkou okolitou prírodou, zberom lesných plodov, cykloturistikou a pod. Stále ešte váhate máme pre Vás ešte ponuku, kde Vám bezplatne sprostredkujeme výhodné financovanie tejto nehnuteľnosti, kompletný servis a právne poradenstvo. Ak túžite po peknom bývaní – prípadne chalupárčení bez väčších investícii, tak táto nehnuteľnosť spĺňa všetky Vaše očakávania. Dom je ihneď obývateľný a voľný po vzájomnej dohode.

Podobné inzeráty

23 990 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 3414
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Prešov
Pridané: 18.8.2018
Predajca: Kmec
ID: 896430

Kmec
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share