× Inzerát nie je aktívny

Energetický certifikát ku KOLAUDÁCIÍ stavby, bytu | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Energetický certifikát ku KOLAUDÁCIÍ stavby, bytu, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame vypracovanie Energetického certifikátu ku kolaudácií Rodinného domu, bytu, ...

Energetický certifikát sa spracováva VÝPOČTOM na základe reálne zabudovaných skladieb materiálov v stenách, podlahe, streche ako aj izolačných parametrov okien a dverí, zohľadňujúc zabudovaný systém vykurovania a prípravy teplej vody. Výsledkom certifikácie je zaradenie objektu do energetickej triedy na stupnici od A až po G.

Pri MIESTNEJ OBHLIADKE zaznamenáme zmeny polohy okien, zabudovaný spôsob vykurovania, spôsob ohrevu vody a iné zmeny, ktorých nesprávne uvedenie, môžu byť príčinou sankcií zo strany ŠTÁTNEJ ENERGETICKEJ INŠPEKCIE, pri klamlivých údajoch až do výšky 2 tis eur, podľa §12 zákona 300/2012, pre majiteľa stavby !

Minimálnou požiadavkou na energetickú hospodárnosť nových budov so stavebným povolením vydaným po 01.01.2016 je horná hranica energetickej triedy A1 pre primárnu energiu (spotreba prerátaná na plyn, elektriku, drevo, uhlie, ...)

Dokument spracovávame ako AUTORIZOVANÍ STAVEBNÍ INŽINIERI s dlhoročnou odbornou a projekčnou praxou.

Podobné inzeráty

RE0102485 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Horná Mariková. Dom je o rozmeroch 15m x 10 m, postavený bol v roku 1955 z tehál na pozemku o výmere 1310 m2. Dom je postavený ako dvoj-dom, ktorý pozostáva z dvo... Cena: Cena dohodou

Predaj 5i RD v obci Jablonové, okr. Malacky

Predaj 5i RD v obci Jablonové, okr. Malacky samostatne stojaci, 10 ročný, 2-podlažný, sedlovová strecha, UP 178,5 m2, garáž 24,5 m2 + kryté parkovanie pred garážou, pozemok 526 m2 s parkovou úpravou, ... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 300
Nabídka od: Vlastník Mesto: Košice
Pridané: 4.4.2017
Predajca: m_ARTatelier.sk
ID: 875777

m_ARTatelier.sk
Share Share Share