× Inzerát nie je aktívny

Energetický certifikát ku KOLAUDÁCIÍ stavby | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Energetický certifikát ku KOLAUDÁCIÍ stavby, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame vypracovanie Energetického certifikátu ku kolaudácií Rodinného domu, bytu, ...

Energetický certifikát sa spracováva VÝPOČTOM na základe reálne zabudovaných materiálov v stenách, podlahe, streche ako aj izolačných vlastnosti okien a dverí, zohľadňujúc systém vykurovania a ohrevu teplej vody. Výsledkom certifikácie je zaradenie objektu do energetickej triedy na stupnici od A až po G.

Pri MIESTNEJ OBHLIADKE zachytíme zmeny polohy okien, spôsob vykurovania a ohrevu vody, iné zmeny realizovanej stavby voči projektu.

Minimálnou požiadavkou na energetickú hospodárnosť nových budov so stavebným povolením vydaným po 01.01.2016 je horná hranica energetickej triedy A1 pre primárnu energiu (spotreba prerátaná na plyn, elektriku, drevo, uhlie, ...)

Dokument spracovávame ako AUTORIZOVANÍ STAVEBNÍ INŽINIERI s dlhoročnou odbornou a projekčnou praxou.

Podobné inzeráty

RE0102485 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Horná Mariková. Dom je o rozmeroch 15m x 10 m, postavený bol v roku 1955 z tehál na pozemku o výmere 1310 m2. Dom je postavený ako dvoj-dom, ktorý pozostáva z dvo... Cena: Cena dohodou

Predaj staršieho 4i RD v Sládkovičove

Predaj staršieho 4i RD so sedlovou strechou v Sládkovičove, Mlynská ulica, UP 150 m2, 2x kúpeľňa, kúrenie - plynové kachle (gamatky), pozemok 745 m2, šírka 26 m, všetky IS, letná kuchyňa 28 m2, gará... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Domy
Nabídka od: Vlastník Mesto: Košice
Pridané: 16.5.2017
Predajca: m_ARTatelier.sk
ID: 877657

m_ARTatelier.sk
Share Share Share