× Inzerát nie je aktívny

Energetický certifikát ku KOLAUDÁCIÍ stavby | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Energetický certifikát ku KOLAUDÁCIÍ stavby, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame vypracovanie Energetického certifikátu ku kolaudácií stavby pre rodinný dom, stavbu po zateplení, predaj ...

Pri MIESTNEJ OBHLIADKE zaznamenáme zmeny polohy okien, zabudovaný spôsob vykurovania, spôsob ohrevu vody a iné zmeny, ktoré môžu byť príčinou sankcií zo strany ŠTÁTNEJ ENERGETICKEJ INŠPEKCIE, pri klamlivých údajoch až do výšky 2 tis eur, podľa §12 zákona 300/2012, pre majiteľa stavby !!!

Energetický certifikát sa stanovuje VÝPOČTOM na základe zabudovaných materiálov v stenách, podlahe, streche a parametrov okien a dverí, ako aj osadeného systému vykurovania a prípravy teplej vody. Budovy sú v rámci certifikácie zaraďované do energetických tried na stupnici od A po G.

Minimálnou požiadavkou na energetickú hospodárnosť nových budov so stavebným povolením vydaným po 01.01.2016 je horná hranica energetickej triedy A1 pre primárnu energiu (spotreba prerátaná na plyn, elektriku, drevo, uhlie, ...)

Dokument spracovávame ako AUTORIZOVANÍ STAVEBNÍ INŽINIERI s dlhoročnou odbornou a projekčnou praxou.

Podobné inzeráty

RE0102485 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Horná Mariková. Dom je o rozmeroch 15m x 10 m, postavený bol v roku 1955 z tehál na pozemku o výmere 1310 m2. Dom je postavený ako dvoj-dom, ktorý pozostáva z dvo... Cena: Cena dohodou

Predaj staršieho 4i RD v Sládkovičove

Predaj staršieho 4i RD so sedlovou strechou v Sládkovičove, Mlynská ulica, UP 150 m2, 2x kúpeľňa, kúrenie - plynové kachle (gamatky), pozemok 745 m2, šírka 26 m, všetky IS, letná kuchyňa 28 m2, gará... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 300
Nabídka od: Vlastník Mesto: Košice
Pridané: 16.11.2016
Predajca: m-ARTatelier
ID: 853444

m-ARTatelier
Share Share Share