× Inzerát nie je aktívny

Chata na predaj 10km od Popradu | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Chata na predaj 10km od Popradu, foto 1 Reality, Chaty, chalupy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam na predaj chatu 10 km od Popradu . Chata sa nachádza v chatovej osade, v lese, ,na nádhernom mieste, kde je celý deň slnko. Je vzdialená od Popradu 9,5 km a od Slovenského Raja 8 km.
Stavebno-technické riešenie: Výstavba bola začatá v r.2009. Chata je dvojpodlažná o rozmeroch 12,5 m x 12,5 m. Má vlastnú, vrtanú studńu do hĺbky 20m, s bohatým zdrojom veľmi chutnej pitnej vody. Má vlastný septik.
Zo západnej strany má samostatný apartmán, pre správcu chaty, ktorý obstará stráženie chaty a prípadný servis pre hostí. Apartmán nezasahuje do obytnej časti chaty. Má samostatný sprchovací kút, WC, umývadlo, piecku na vykurovanie a varenie.
Veľká spoločenská miestnosť na prízemí je bezbariérová s veľkou kuchyňou, 16 KW krbovou vložkou, ktorá spoľahlivo vyhreje celú chatu a zohreje 400l vody za tri hodiny pre džakuzu. Súčasťou prízemia je samostatné WC s vodárničkou. Kúpeľná je pohodlná so sprchovacím kútom, umývadlom a veľkou džakuzou pre 3 osoby. Na prízemí sa nachádza aj dielňa so zabudovanou udiarňou umožňujúca urobiť domácu zabíjačku a mäsové výrobky.
Z kuchyne je východ na peknú terasu, ktorá môže byť dokončená podľa vôle nového majiteľa. Pod terasou sa nachádza pivnica vhodná na uskladnenie vína, nápojov, prípadne zeleniny a ovocia.
Na poschodí sa nachádza sprchovací kút, WC, 4 veľké izby, ktoré môžu pojať cca 16 hostí a atypická, veľmi pekná a pohodlná loggia, do ktorej je prístup z každej izby.
Strecha je postavená zo systému Bramac a je na nej umiestnený satelit. Ktorý umožňuje príjem 30 televíznych kanálov.

Príslušenstvom k chate, je veľká dreváreň, ktorá pojme dostatok dreva na celoročné vykurovanie. Z balkónu sa dostanete na veľkú povalu , ktorá môže slúžiť ako odkladový priestor . Takisto máte možnosť dostavby sauny .
Nad chatou sa nachádza úžľabina, z ktorej sa dá ľahko vybudovať rybník s pstruhovou osádkou alebo súkromné jazierko s plážou. K chate vedie upravená, kamienkami vysypaná cesta . Možnosť celoročného plnohodnotného bývania v lone prírody .

CENA: 130.000-eur v stave v akom sa chata nachádza a so všetkým vybavením v nej.

V prípade záujmu volajte na: 0915 619 049

Podobné inzeráty

130 000 Eur

Kategória: Reality / Chaty, chalupy
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Poprad
Pridané: 21.5.2017
Predajca: Patrícia Sedláková
ID: 877906

Patrícia Sedláková
Share Share Share