× Inzerát nie je aktívny

Červený čaj PU-EHR | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Červený čaj PU-EHR, foto 1 Móda, krása a zdravie, Starostlivosť o zdravie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Recenzia: Paní Veronika Buchtelová (Cheb): „Měla jsem problémy s váhou po porodu, nic mi nepomáhalo, ani změna jídelníčku, ani pravidelnost stravy, ani pohyb, až když jsem k tomu všemu začala brát červený čaj, tak jsem od ledna 2016 do května 2016 zhubla 10 kg a jen na břiše jsem zhubla 13 cm. Jakmile jsem měsíc (v březnu) čaj nebrala, váha se mi zastavila. Jsem moc spokojená a každému doporučuji, změnilo mi to život. Jsem vždy plná energie a přidalo mi to hodně na sebevědomí.“
Vďaka polifenoli získaným počas dlhodobého procesu fermentácie reguluje vylučovanie žlče, podporuje trávenie, a hlavne urýchľuje premenu tuku na energiu. Preto o tomto druhu čaju sa často hovorí ako o "zabijakovi tuku". Prieskum vykonaný francúzskymi vedci ukázal, že až 88% ľudí, ktorí po dobu 1 mesiaca pravidelne pili červený čaj, schudli 3 až 10 kg, aj keď nezmenili svoje stravovacie návyky.
Blahodarné vlastnosti červeného čaju pu-prehr spočívajú nielen v účinnom boji s nadváhou.
Štúdie ukazujú, že červený čaj:
* Podporuje spaľovanie tukov
* Zabraňuje tvorbe voľných radikálov - bola zistená zvýšená ochrana proti poškodeniu DNA
* Podporuje činnosť pečene
* Znižuje hladinu "zlého" cholesterolu (LDL) a zvyšuje hladinu "dobrého" (HDL)
* Vykazuje čistiace účinky
Naviac je červený čaj cenený pre svoje vlastnosti podporujúce zdravie, obsahuje totiž veľa minerálnych látok, ako je zinok, horčík, vápnik, železo, mangán, meď, selén alebo vitamín E.
Možno si dávate otázku: koľko šálok treba za deň vypiť, aby využitý prospešných vlastností červeného čaju? Ukazuje sa, že aspoň 5-6 šálok denne. Bohužiaľ je chuť červeného čaju veľmi špecifická (je to spôsobené obsahom flavonoidov), a nie každému vyhovuje, preto je najlepším riešením suplementácia červeným čajom v kapsuliach obsahujúcich extrakt z čaju pu-prehr.
Druhou nemenej dôležitou zložkou nášho doplnku stravy je chelát chrómu. Prečo chróm pomáha pri zhadzovaní nechcených kilogramov? Chróm je súčasťou glukózotolerančního faktora (GTF), vďaka čomu zvyšuje účinok inzulínu a tým zabraňuje kolísaniu glukózy v krvi, ktoré je zodpovedné za záchvaty hladu a zvýšenú chuť na sladké jedlá. Suplementácia chrómom znižuje teda chuť na "sladké", a tým zlepšuje hospodárenie s cukrami a lipidy. Takže ak radi maškrtíte a nedokážete odolať sladkostiam a múčnym výrobkom - chróm obmedzí Vašu chuť k jedlu.
Dôležitá informácia je, že suplementácia chrómom je používaná nielen kvôli efektívnemu chudnutie, ale aj v prípade rôznych ochorení, ako diabetes, hypoglykémia, zvýšená hladina cholesterolu a triglyceridov v krvi. Posledné štúdie ukazujú, že chróm môže u žien v období menopauzy zamedzovať rozvoju osteoporózy. Chróm znižuje tiež riziko srdcového infarktu, a to najmä u diabetikov a pacientov s aterosklerózou.
Pôsobenie chrómu:
* Znižuje chuť na sladké jedlá
* Zmierňuje chuť na jedenie medzi jedlami
* Podporuje redukciu hmotnosti
* Znižuje riziko srdcového infarktu
* Zabraňuje osteoporóze
Ale nie je chróm ako chróm!
Je dobré vedieť, po akom druhu chrómu siahnuť. Môžete sa stretnúť s organickým chrómom (chelát chrómu) alebo anorganickým (napr. Chlorid chromitý). Tieto dve formy sa samozrejme líšia stupňom absorpcie v tele, najlepšie sa vstrebáva organická forma. Doplnok stravy od Blue Nature obsahuje organický chróm vo forme chelátu.
Nezabudnite, že najúčinnejšie diéta na chudnutie je tá, ktorá sa zameriava na odstránenie zdroja nadváhy. Nadváha môže mať rôzne príčiny: nesprávnu výživu, jedlá bohaté na cukry a tuky, nedostatok pohybu, stravovanie v nevhodnú dobu a tak ďalej.
Kombinácia extraktu červeného čaju a chrómu dáva synergický efekt: na jednej strane pomáha spaľovať tuk, na druhej strane potláča chuť na "sladké". Ak je prebytočný tuk alebo nadmerná chuť na sladkosti príčinou vašich "slaniny", tak je toto duo pre vás. Lenže. Nenahovárajte si, že samotná suplementácia vyrieši problém. Ak túžite po veľkolepých výsledkoch, pridajte ku kapsulám tiež fyzickú aktivitu a dobre vyváženú stravu.
30 kapsúl

Podobné inzeráty

Osobní fitnes tréneri

Sme Team aktívnych mladých ľudí – športových nadšencov. Robíme aktivity všetkého druhu – lezieme, chodíme, beháme, bicyklujeme, plávame, cvičíme. Naším cieľom je propagovať všestrannú pohybovú aktivit... Cena: Cena dohodou

CHRÁNENÁ DIEĽŇA

Masážny salón Amary Spa má štatút Chránenej dielne od roku 2010. Náhradné plnenie si môžete realizovať objednaním našich služieb pre vašich zamestnancov, ako to vyplýva zo Zákona č. 5/2004 ... Cena: Výmena
0 Eur

Kategória: Móda, krása a zdravie / Starostlivosť o zdravie
Barva: Biela Mesto: Holíč
Pridané: 5.9.2016
Predajca: monula229
ID: 827376

monula229
Share Share Share