× Inzerát nie je aktívny

Bytová jednotka + podkrovie v RD Čermeľ, 2/3 poschodí,obytná plocha 210 m2 | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Bytová jednotka + podkrovie v RD Čermeľ, 2/3 poschodí,obytná plocha 210 m2, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

ODPORÚČAME VIDIEŤ !

Tieto 2 bytové jednotky sú výbornou alternatívou využitím dvoch bytov nad sebou, so samostatným vstupom . Vhodné na vlastné bývanie, ako aj na prenájom. Bývanie v takomto byte, poskytuje súkromie a zároveň výhody bývania v rodinnom dome , ktorý sa nachádza vo vynikajúcej lokalite Košíc - Sever - Čermeľ.

Ponúkame na predaj 2 samostatné bytové jednotky, ktoré sú využívané ako 2 samostatné priestranné byty, každá so svojím nezávislým vstupom .

Tento byt sa predáva ako samostatná bytová jednotka, s podkrovím. Tvoria súčasť 2 podlažného TEHLOVÉHO rodinného domu.( Pod bytom na 1.NP (prízemie) sa nachádza ešte samostatná bytová jednotka ).

Cena je vrátane podielu na spoločnom pozemku.

Možnosť zakúpiť si aj garáž, ktorá je umiestnená pod bytom na 1NP a je súčasťou domu. Cena garáže je na dohode s majiteľom, a nie je zahrnutá v cene za príslušnú bytovú jednotku.

Dispozícia: viď príloha pôdorysu 2NP a Podkrovia + popis stavby RD.

Podzemné podlažie: súčasťou ceny je podiel na spoločných priestoroch podzemného podlažia RD, ktoré je po modernizácii z r.2011: kotolňa s plynovým kotlom zn.Buderus zabezpečuje ohrev vody a ústredné kúrenie , WC, a skladová miestnosť.

Vstup do 2 bytových jednotiek : na 2NP po betónových schodoch z vonku, do podkrovia po vonkajších oceľových schodoch bez podstupníc . Podzemné podlažie je zaizolované proti zemskej vlhkosti a spodnej tlakovej vode.

2NP: ( 1.poschodie) s úžitkovou plochou 118m2. Tvorí ju: vstup, vstupná schodisková hala, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, toaleta , obývacia izba, spálňa. Plávajúce podlahy, pod ktorými sú orginál drevené parkety. Okná sú plastové s vonkajšími plastovými okennými žalúziami. Izby sú krásne presvetlené v celom dome

Podkrovie: o výmere 92 m2, kuchyňa so vstupom, obývacia izby, samostatný sprchovací kút, WC. Vstup na podkrovie je samostatný, po vonkajších oceľových schodoch.

RD je riadne udržiavaný, celý zateplený. Strecha je sedlová, pozinkovaný plech.

Celková výmera spoločného pozemku, pred rozdelením je 467 m2. Pozemok je terasovito upravený, oplotený, vysadené sú okrasné dreviny, je tu priestor na relax, posedenie, umiestnenie altánku. Jedná sa o jednu z najlukratívnejších lokalít mesta Košice. Výhodou je aj výborný prístup k domu, možnosť parkovania pred domom pre autá.. Ideálne tak pre súkromné osoby, ako aj firmy. Bezproblémový prenájom vzhľadom na blízk

osť VŠ.

Obhliadky Vám zabezpečí realitný maklér : Horváthová Zdenka na t.č: 0907134687

Podobné inzeráty

RK-GRAFT ponúka 4-izb. byt Astrová ul. - Ružinov

RK-GRAFT ponúka 4-izb. byt Astrová ul. - Ružinov na prenájom, 143 m2, 4/11, 2x-loggia / 8 m2 /, výťah. Byt je plne zariadený. Pozostáva z obývacej časti prepojenej s kuchyňou vybavenou vstavanými spo... Cena: 1 300 Eur
155 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 210
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Obnovené: 5.1.2017
Predajca: Horváthová Zdenka
ID: 853495

Horváthová Zdenka
Share Share Share