× Inzerát nie je aktívny

4 izb.byt ul.Jenisejská, 70 m2 + 6 m loggia, pôvodný stav,9/9 poschodí, OV | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

4 izb.byt ul.Jenisejská, 70 m2 + 6 m loggia, pôvodný stav,9/9 poschodí, OV, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj šikovný 4 izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Nad Jazerom na Jenisejskej ul. v blízkosti vodnej plochy s pekným výhľadom na vodnú plochu jazera a zeleň .

Byt je v osobnom vlastníctve, orientácia : 2 x izba na východ, kuchyňa s obývacou izbou s výstupom na 6 m loggiu a 1x izba na západ.

Jedná sa o slnečný, teplý byt s nízkymi zálohovymi platbami správcovi. Nachádza sa na 9/9 posch.

K bytu patrí lodžia pozdĺž kuchyne a obývacej izby a komora, ktorá je na spoločnej chodbe priamo pred bytom. BEZ TIARCH.

K bytu prislúcha pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne BD. Byt je pražského typu, takmer všetky priečky sú vyberateľné, okrem izby s pevnou nosnou priečkou, ktorá susedí z obývacou izbou.

Byt je o výmere 70 m2. Je v slušnom pôvodnom stave, s vymenenými plastovými oknami. Do BD je riešený bezbariérový prístup od chodníka pred domom až pred vstupné dvere do bytu. Pred BD sa nachádza materská škôlka, neďaleko ZŠ, parkoviská.

Vynikajúca lokalita takmer na začiatku sídliska, ktoré má výbornú občiansku vybavenosť, dostupnosť.

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou.Podnikajú sa tu rôzne kultúrno-spoločenské a zábavné aktivity, ideálne podmienky pre športovanie, vynikajúce napojenie na mestký dopravný systém, MŠ, škôlky, ZŠ, SŠ, detské, volejbalové a multifunkčné ihriská,športový klub Galaktik. Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN. Toto sídlisko Vám ponúka super športové a kultúrne vyžitie Vám.

Obhliadky 0907134687 Vám zabezpečí Horváthová Zdenka

Podobné inzeráty

RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Bosákova ul. - Petržalka NOVOSTAVBA 2012

RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Bosákova ul. - Petržalka / NOVOSTAVBA 2012 /v OV, 65 m2, 14/18, 2x balkón, výťah. Byt má výhľad na hrad, je kompletne zariadený, k bytu prináleží Garáž. Bytový dom má vlastn... Cena: 700 Eur

Prenájom 2,5 izb. byt CENTRUM, Rajská ulica, Bratislava I. Staré Mesto

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt, Rajská ulica, Bratislava I, Staré Mesto.
Nachádza sa na 2/6 poschodí v tehlovom dome s výťahom.
Rozloha bytu je 69 m2, nemá balkón ani pivnicu.
ST...
Cena: 700 Eur
86 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 70
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Obnovené: 1.12.2016
Predajca: Horváthová Zdenka
ID: 839497

Horváthová Zdenka
Share Share Share