3VNKS, 71m2 s nádherným výhľadom Sásová - Starohorská ul. | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

3VNKS, 71m2 s nádherným výhľadom Sásová - Starohorská ul., foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam Vám na predaj priestranný 3 izbový byt typu VNKS v Banskej Bystrici, mestskej časti Sásová. Výmera bytu s príslušenstvom je 70,70m2 plus lodžia z kuchyne. Príslušenstvom bytu je latková pivnica v suteréne bytového bytu. 2 izby - spálňa a detská na sú orientované na SV, kuchyňa a obývacia miestnosť na juhozápad. Z bytu je nádherný výhľad na celé mesto a okolitú prírodu - na Sásovský Bánoš, kopec Urpín, Slnečné stráne, Králiky, Kremnické vrchy, Skalku. Úžasný výhľad. V zime vidieť aj Silvestrovský ohňostroj priamo z obývačky. Nehnuteľnosť je v OV a je slnečná. Izby sú neprechodné. V byte boli menené plastové okná so žalúziami, na jeseň 2019 bola nanovo rekonštruovaná lodžia (výplne, zábradlia, dlažba). Bytové dvere sú nové, bezpečnostné. V spálni je nová vstavaná skriňa, ktorá je súčasťou predaja. Kuchynská linka je zánovná. Je možné ponechať si nábytok v detskej izbe / zostava /. Na stenách sú hladké stierky, ktoré sú v dobrom stave. Podlahy sú pôvodné - linoleum. WC je osobitne, kúpeľňa je s vaňou. Bytové jadro je pôvodné, umakartové. V chodbe je zaujímavý priestor na vstavané skrine, čím umožníte mať voľnejší priestor v izbách. Byt pôsobí veľmi dobrým, udržiavaným, čistým dojmom, aj keď sa v ňom dlhodobejšie nebýva. Nehnuteľnosť je voľná predajom. Bytový dom je zateplený. O čistotu vo vchode sa stará upratovacia spoločnosť, ktorá chodí upratovať každú stredu. Susedovci sú slušní ľudia. Byt je v krajnej sekcii. Náklady sú momentálne udržiavacie, ale v prípade obývania odhadujeme na 3-4 člennú rodinu cca 140- 150€ plus energie. V byte sa varí plynom.
Parkovacie možnosti sú v tejto časti lepšie, parkuje sa na hlavnej ceste, prístupovej ceste, a okolitých priestranstvách. Vysvetlíme osobne a ukážeme možnosti.
V okolí je všetka občianska vybavenosť ako obchody Billa, Lidl, Coop jednota, DM drogéria, pošta, poliklinika, lekárne, reštaurácie, kaviarne, zástavky MHD, rôzne iné obchody, služby, vynikajúce športoviská, ihriská, fitcentrá, dokonca aj Divadlo . Čo je ďalšou veľkou výhodou je blízkosť do prírody len 7 minút a ste na kopci Bánoš odkiaľ sa viete poľnou cestou dostať na rôzne turistické a bežecké trate napr. na Šachtička, Pánsky diel, Selce, Sásovská dolina, ktorá je úžasná pre načerpanie energie, alebo venčenie 4- nohých miláčikov.
Teším sa na obhliadku s Vami.
V prípade záujmu Vám vieme poradiť aj vybaviť optimálne riešenie financovania nehnuteľnosti. Dlhodobo spolupracujeme s bankami, stavebnými sporiteľňami.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1794
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.

Podobné inzeráty

Prenájom priestranného, pekného a tichého bytu v Ružinove na ulici Líščie Nivy.Prenájom priestranného, pekného a tichého bytu v Ružinove na ulici Líščie Nivy.
Podlahová plocha bytu je o výmere 87 m2 + 6 m2 zasklená loggia. Celková plocha je 93 m2
Dispozícia bytu: Vstupná ...
Cena: 800 Eur

GRAFT ponúka 3 izb. byt Nevädzová ul. - Ružinov

GRAFT ponúka 3 izb. byt Nevädzová ul. - Ružinov Ba II. NOVOSTAVBA RETRO, 87 m2, 6/12, výťah.  Byt je zariadený so všetkými spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, práčka a TV. Na mieru robená kuchynská... Cena: 800 Eur
99 900 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 71
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Banská Bystrica
Pridané: 28.2.2020
Predajca: Katarína Kubincová
ID: 909311

Katarína Kubincová
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share