× Inzerát nie je aktívny

3 izbový tehlový byt Košice | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

3 izbový tehlový byt  Košice, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt na Strakovej ulici v Košiciach, mestská časť Sever. Byt o výmere 75 m2 sa nachádza na prvom poschodí ( okná 2 m nad zemou)z piatich. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou , nové plastové okná, plávajúce podlahy, uzavretý balkón, nové rozvody vody, elektriny, odpadu, nové omietky. Byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami Sherlock, plus bezpečnostný systém Paradox. V byte sa nachádza spálňa, pracovňa s balkónom, šatník, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa a samostatné WC. K bytu patrí aj pivnica. Byt sa predáva komplet aj so zariadením, vrátane nábytku. Mesačné náklady na jednu osobu sú vo výške 155,- Eur ( inkaso +elektrina +plyn). Byt je predajom voľný. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na t.č.: 0903 582 527.

Podobné inzeráty

Luxusný 3 izbový byt TRI VEŽE, Bajkalská ulica, Bratislava III. Nové Mesto

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom luxusný 3 izbový byt s prekrásnym výhľadom na Bratislavu v NOVOSTAVBE- III. veže, na ulici Bajkalská, v lokalite Bratislava III. Nové Mesto. Plocha bytu je 95 m2 s lo...
Cena: 950 Eur

Prenájom 4,5 izbového tehlového bytu po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste na Vlčkovej ul.

Prenájom 4,5 izbového tehlového bytu v Starom Meste na Vlčkovej ul., úžitková plocha bytu je 120 m2 + balkón. Byt je po kompletnej rekonštrukcii so zachovanou staromestskou atmosférou.
Nachádza sa ...
Cena: 980 Eur
116 990 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 75
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Pridané: 20.2.2017
Predajca: Ján Kajaty
ID: 873806

Ján Kajaty
Share Share Share