× Inzerát nie je aktívny

3 izbová VNKS Pieninská | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

3 izbová VNKS Pieninská, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt typu VNKS o výmere 70 m2, v Banskej Bystrici, v časti Sásová, na Pieninskej ulici. Byt je na 7.poschodí, zatepleného bytového domu pod novo-zrekonštruovanou strechou. Na východ je orientovaná kuchyňa a obývačka, na západ spálňa a detská izba. Byt s lodžiu (z kuchyne) prešiel následnou rekonštrukciou: výmena plast. okien, stierky, podlahy, nová kuchynská linka na mieru do tvaru L, so zabudovanými spotrebičmi, plynová varná doska, el. rúra, digestor. V kuchyni je svetelná rampa nad jedálenským stolom. V detskej izbe ostáva vstavaná skriňa na mieru. Kúpeľňa a WC sú oddelené. Kúpeľňa je murovaná, zrekonštruovaná, s vaňou, WC - geberit. V chodbe sú staršie vstavané skrine na mieru. V blízkosti je veľa zelene - príroda. Výhodou sú dobré parkovacie možnosti a kompletná občianska vybavenosť.
Byt je družstevný s anuitou cca 66 900 € - financovanie je možné buď hotovosťou, prípadne ručenie inou nehnuteľnosťou, s možnosťou preloženia ťarchy po odkúpení do OV. Pri cene bytu je dohoda možná.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: info547
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.

Podobné inzeráty

Prenájom 3 izbový byt, Sputniková ulica, Bratislava II. Ružinov

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Bratislava II. Ružinov, Spútnikova ulica. Byt sa nachádza na 6/9 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 62 m2, balkón.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt sa nachádz...
Cena: 540 Eur

Prenájom zariadený 3 izbový byt, ulica Úžiny, Bratislava III. Rača

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v lokalite Bratislava III.- Rača, Úžiny. Nachádza sa v zrekonštruovanom bytovom dome, na 5/12 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 70 m2 s lóggiou.
STAV B...
Cena: 540 Eur
66 900 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 70
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Banská Bystrica
Obnovené: 7.8.2017
Predajca: Katarína Kubincová
ID: 773389

Katarína Kubincová
Share Share Share