× Inzerát nie je aktívny

2-izbový byt s balkónom na Fončorde v BB | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

2-izbový byt s balkónom na Fončorde v BB, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o rozlohe 56,86 m2 s balkónom, nachádzajúci sa na 2-hom poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici. Byt prešiel vkusnými a praktickými dispozičnými zmenami a kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa : plastové okná, nová elektrika v celom byte, stierky, led svetlá, znižované stropy, brúsené lakované parkety, menené radiátory, nová dlažba a sanita v kúpeľňa a nová toaleta. V byte chýba kuchynská linka, je urobená predpríprava a teda je tu možnosť kúpy kuchynskej linky podľa želania budúceho majiteľa. Výhodou sú tiež aj stúpačky v kúpeľni, čo znamená vykurovanie počas zimných mesiacov. K nehnuteľnosti prislúcha väčší balkón ako aj pivnica. V byte je zavedený aj internet. V okolí je kompletná občianska vybavenosť ako aj dostatok zelene a prírody.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom 1289.
Všetky bližšie informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Juraj Kubík.

Podobné inzeráty

RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Jégého ul. - Ružinov / NOVOSTAVBA /

RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Jégého ul. - Ružinov / NOVOSTAVBA / na prenájom, 58 m2, 9 p., balkón, výťah. Byt je kompletne zariadený okrem postele,TV. Doplňujúce údaje: jednotlivec, dvaja samostatní kli... Cena: 530 Eur

Prenájom 3 izbový byt, Sputniková ulica, Bratislava II. Ružinov

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Bratislava II. Ružinov, Spútnikova ulica. Byt sa nachádza na 6/9 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 62 m2, balkón.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt sa nachádz...
Cena: 540 Eur
66 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 57
Nabídka od: Vlastník Mesto: Banská Bystrica
Obnovené: 3.3.2017
Predajca: Juraj Kubík
ID: 816948

Juraj Kubík
Share Share Share