Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

1-izbový kompletná rekonštrukcia na ul. THK, bauring | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

1-izbový kompletná rekonštrukcia na ul. THK, bauring, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam Vám na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný (2020) 1-izbový byt ( typ bauring ) v Banskej Bystrici, v časti Fončorda, na ulici THK č. 39 (posledný bytový dom na tejto ulici potom sú už rodinné domy). Výmera bytu s príslušenstvom je 30,20 m2. Nachádza sa na 9 poschodí z 9-tich. Byt je síce pod strechou, ale strecha je úplne v poriadku. Orientácia bytu je na západ s nádherným výhľadom na okolie (prírodu, rodinné domy v okolí).
Čo sa týka rekonštrukcie tak bola prevedená v kompletnom rozsahu a to nasledovne:
Výmena plastových okien so žalúziami, komplet nová elektroinštalácia v celom byte, stierky (aj stropy), vyrovnanie podlahy nivelizácia, podlahy sú laminátové rovnaké v celom byte, v kuchyni je vymenená kuchynská linka, ktorá bola uložená inde ako bola pôvodná, čím vzniklo viac priestoru aj na oko je to krajšie. V linke je zabudovaná aj práčka. Varí sa na elektrickej indukčnej doske. Kúpeľňa je murovaná-zrekonštruovaná, spoločná s WC. Tak isto boli vymenené interiérové bytové dvere a aj bytové vchodové, ktoré sú bezpečnostné. Nehnuteľnosť má nízke náklady. Veľkou výhodou je aj priestrannejší výklenok v izbe, v ktorom zvyčajne býva manželská posteľ, aby bola samostatne zariadená denná miestnosť, ale priestor sa dá využiť aj ako pracovňa s posteľou nad pracovňou, prípadne ako samostaný šatník.
Byt je pekný, vkusne prerobený a zariadený. Pôsobí veľmi dobre. Samozrejmosťou je aj pivnica v suteréne bytového domu. Bytový dom panelový, je zateplený, má rekonštruované spoločné priestory. O čistotu vchodu sa stará upratovacia spoločnosť. Parkovanie je celkom fajn pri bytovom dome.
Okolie je veľmi pekné, plné zelene. V tesnej blízkosti sa nachádza parčík, detské ihrisko. Občianska vybavenosť je veľmi dobrá. Lokalita THK patrí k žiadaným v Banskej Bystrici. V prípade otázok a dohodnutia obhliadky ma môžete kontaktovať kedykoľvek 24/7. V prípade, že Vám hneď nezdvihnem telefón, určite Vám zavolám späť.
Veľmi sa teším na obhliadku s Vami:)
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2392
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 2-izb. byt Robotnícka ul. - NM

GRAFT ponúka 2-izb. byt Robotnícka ul. - NM na prenájom, 56 m2, 1/3, pivnica, kompletná rekonštrukcia, komplet zariadený.

Dispozícia bytu:
vstupná chodba, WC, kúpelňa, kuchyňa, obývacia izba, spál...
Cena: 850 Eur

GRAFT ponúka 3-izb. byt Gercenova ul. - Petržalka

GRAFT ponúka 3-izb. byt Gercenova ul. - Petržalka na prenájom, 78 m2, 1/6, balkón, výťah, tehlová zateplená stavba / 2004 /.

Výborná dostupnosť školy, škôlky, zdrav. zariadenie, polícia, obchody, ...
Cena: 850 Eur
103 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 30
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Banská Bystrica
Pridané: 5.12.2023
Predajca: JMB REALITY s.r.o.
ID: 956313

JMB REALITY s.r.o.
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share