Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

1-izb 38 m2 Kukučínova ul. po novej komplet rekonštrukcii | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

1-izb 38 m2 Kukučínova ul. po novej komplet rekonštrukcii, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam Vám na predaj veľmi pekný, moderný, novo komplet zrekonštruovaný (jeseň 2023) 1-izbový byt v Banskej Bystrici, na Kukučínovej ul. č. 10 (užšie centrum Banskej Bystrice).
Výmera bytu s príslušenstvom je 38,04 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vnútornej sekcii na siedmom poschodí z ôsmich poschodí bytového domu. Orientácia bytu je na západ, s krásnym výhľadom na okolie. Výhľad je úžasný :) Byt je svetlý, s dostatkom denného svetla - slnka.
Byt je po kompletnej, novej, modernej rekonštrukcii, kde dokončenie je plánované Jeseň 2023. Dokončujú sa už len detaily.
Rozsah rekonštrukcie: výmena okien za plastové, nová elektroinštalácia v celom byte, znížené stropy so zabudovaným osvetlením, vyrovnávanie podláh v celom byte nivelizáciou, položenie nových povrchov na podlahy: na chodbe a v kuchyni je jednotný veľkoformátový laminát, v izbe je novo položený príjemný, nový, moderný koberec, v kúpeľni a WC je keramická dlažba.
Moderná kúpeľňa je murovaná a je so sprchovým kútom, zrkadlovou stenou, vkusným umývadlom so skrinkou, WC geberit. V kúpeľni je predpríprava na práčku. Kúpeľňa je po kompletnej rekonštrukcii aj čo sa týka elektriky, vody a odpadov. Momentálne sa osadzujú interiérové dvere s obložením zárubní. Nové sú aj bytové vchodové dvere, ktoré sú bezpečnostné. Byt sa predáva bez kuchynskej linky ale všetka predpríprava je hotová - voda, elektrika, odpad. Varenie môže byť na plyne, alebo na elektrike. Byt je priestranný, dobre dispozične riešený. Tým, že kuchyňa je ozaj priestranná, je možné ju využívať ako dennú miestnosť a spojiť ju aj s obývačkou. V izbe je za dverami vhodný priestor na vstavané skrine po celej šírke.
Čo sa týka bytového domu tak ten je panelový a je s výťahom. Spoločné priestory sú čisté udržiavané. O čistotu spoločných priestorov sa stará upratovacia spoločnosť. V celom bytovom dome boli vymenené stupačky.
K bytu prislúcha pivnica na prízemí bytového domu.
Oproti bytovke je malý parčík so zeleňou a lavičkami. Parkovanie je v okolí bytového domu na priľahlých komunikáciách. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, keďže sa bytový dom nachádza v užšom centre mesta.
Vieme Vám poradiť aj s financovaním tejto nehnuteľnosti, spolupracujeme so všetkými bankami a máme viac ako 20 ročné skúsenosti.
Prevedieme Vás procesom od A po Z.
V prípade záujmu o informácie a dohodnutie obhliadky ma môžete kontaktovať kedykoľvek 24/7.
Teším sa na obhliadku s Vami.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2393
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 3-izb. byt Revúcka ul. - Nivy

GRAFT ponúka 3-izb. byt Revúcka ul. - Nivy na prenájom, 63 m2, prízemie/3 bez loggie a výťahu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Byt je kompletne zariadený.

V prípade otázok nás neváhajte kontak...
Cena: 950 Eur

Realitná kancelária Realadr s.r.o.

Prenajom 3 izbového bytu na ulici Pifflova v Petržalke.
Rozloha 69 metrov štvorcových, ôsme poschodie s výhľadom. Dve samostatné nepriechodné izby. Priestranná obývačka priechodná do kuchyne. Nová vy...
Cena: neuvedena
118 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 38
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Banská Bystrica
Obnovené: 19.2.2024
Predajca: JMB REALITY s.r.o.
ID: 955666

JMB REALITY s.r.o.
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share