Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

Prihlásiť sa

Ak ste zabudli heslo, zadajte svoj ​​e-mail v kolónke Zabudol som heslo a kliknite na tlačidlo Nové hesloPrihlásiť sa pomocou Facebook
Prihlásiť sa pomocou Facebook

Registrácia

Registráciou získate prístup do Mojich inzerátov, kde môžete: upraviť alebo odstrániť svoje vlastné inzeráty, skontrolovať odpovede na Vaše inzeráty, prehliadať uložené a zaujímavé inzeráty. Zadajte e-mailovú adresu, heslo a prostredníctvom odkazu v e-maily potvrďte účet.Štát sa Overeným užívateľom

Overený užívateľ

Pri nákupe alebo výmene tovaru na internete , musíte plne dôverovať protistrane, s ktorou jednáte a ste tak odkázaní na informácie, ktoré Vám predávajúci sám poskytne. Aby sme zvýšili dôveryhodnosť predávajúceho , pripravili sme pre Vás v spolupráci s mojeID status Overený užívateľ . U predávajúcich s týmto statusom garantujeme, že užívateľ je naozaj tým, za koho sa vydáva.


V čom mi status Overený používateľ pomôže?

Všeobecne by malo platiť, že ak tovar ponúka Overený používateľ, mali by ste mať istotu, že sa nejedná o podvodníka, ale poctivého predajcu. Overený používateľ musí mať registráciu a overený profil na mojeID. Jeho identita je nám teda známa (meno, adresa trvalého bydliska a telefónne číslo).


Chcem sa stať Overeným užívateľom

Nie je nič jednoduchšie ako si vytvoriť svoj ​​vlastný účet na mojeID. Ak už svoj ​​účet na mojeID máte, prepojte si ho so svojím účtom na tetaberta.sk.


Založiť účet mojeID

Zabudol som heslo