Prihlásiť sa

Ak ste zabudli heslo, zadajte svoj ​​e-mail v kolónke Zabudol som heslo a kliknite na tlačidlo Nové hesloPrihlásiť sa pomocou Facebook
Prihlásiť sa pomocou Facebook

Registrácia

Registráciou získate prístup do Mojich inzerátov, kde môžete: upraviť alebo odstrániť svoje vlastné inzeráty, skontrolovať odpovede na Vaše inzeráty, prehliadať uložené a zaujímavé inzeráty. Zadajte e-mailovú adresu, heslo a prostredníctvom odkazu v e-maily potvrďte účet.Štát sa Overeným užívateľom

Overený užívateľ

Pri nákupe alebo výmene tovaru na internete , musíte plne dôverovať protistrane, s ktorou jednáte a ste tak odkázaní na informácie, ktoré Vám predávajúci sám poskytne. Aby sme zvýšili dôveryhodnosť predávajúceho , pripravili sme pre Vás v spolupráci s mojeID status Overený užívateľ . U predávajúcich s týmto statusom garantujeme, že užívateľ je naozaj tým, za koho sa vydáva.


V čom mi status Overený používateľ pomôže?

Všeobecne by malo platiť, že ak tovar ponúka Overený používateľ, mali by ste mať istotu, že sa nejedná o podvodníka, ale poctivého predajcu. Overený používateľ musí mať registráciu a overený profil na mojeID. Jeho identita je nám teda známa (meno, adresa trvalého bydliska a telefónne číslo).


Chcem sa stať Overeným užívateľom

Nie je nič jednoduchšie ako si vytvoriť svoj ​​vlastný účet na mojeID. Ak už svoj ​​účet na mojeID máte, prepojte si ho so svojím účtom na tetaberta.sk.


Založiť účet mojeID

Zabudol som heslo