× Inzerát nie je aktívny

Účtovníctvo, ekonomické a finančné poradenstvo | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Účtovníctvo, ekonomické a finančné poradenstvo, foto 1 Obchod a služby, Spolupráca | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Účtovníctvo, ekonomické a finančné poradenstvo - Bratislava ... Potrebujete pomoc pri spracovaní účtovníctva? Sme tu, volajte!
Poskytujeme : Vedenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva pre firmy aj živnostníkov – daňovú evidenciu. Tvorenie miezd a vedenie mzdovej agendy. Spracovanie účtovnej závierky . Spracovanie DPH. Vypracovanie daňového priznania pre FO a PO . Zabezpečujeme spätné rekonštrukcie účtovníctva .Spracovanie účtovníctva na pravidelnej báze v súlade s platnou legislatívou v systéme Pohoda, na vlastnom programovom vybavení v priestoroch našej ekonomickej kancelárie.
Ak potrebujete vypracovať rôzne zmluvy, dohody, návrhy obráťte sa na nás. Pracujeme rýchlo a presne- víkendy nie sú výnimkou. Pri vedení účtovníctva našou spoločnosťou máte účtovné a podnikateľské poradenstvo zadarmo.

Podobné inzeráty

PONUKA PRÁCE

Prijmeme predavača,predavačku do občerstvovacieho a pohostínskeho zariadenia.
Nástup možný ihneď.
Informácie na tel.čísle: 0904 976 237
Cena: Cena dohodou

Faktúry za stavebné práce

Ponúkam faktúry za realizáciu rôznych stavebných prác. Pre viac informácií a v prípade záujmu kontaktujte e-mailom. Cena dohodou. Celá SR. Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Obchod a služby / Spolupráca
Mesto: Bratislava
Obnovené: 21.10.2016
Predajca: ANER HAUS
ID: 842514

ANER HAUS
Share Share Share