Účtovníctvo, ekonomické a finančné poradenstvo | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Účtovníctvo, ekonomické a finančné poradenstvo, foto 1 Obchod a služby, Spolupráca | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Účtovníctvo, ekonomické a finančné poradenstvo - Bratislava ... Potrebujete pomoc pri spracovaní účtovníctva? Sme tu, volajte!
Poskytujeme : Vedenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva pre firmy aj živnostníkov – daňovú evidenciu. Tvorenie miezd a vedenie mzdovej agendy. Spracovanie účtovnej závierky . Spracovanie DPH. Vypracovanie daňového priznania pre FO a PO . Zabezpečujeme spätné rekonštrukcie účtovníctva .Spracovanie účtovníctva na pravidelnej báze v súlade s platnou legislatívou v systéme Pohoda, na vlastnom programovom vybavení v priestoroch našej ekonomickej kancelárie.
Ak potrebujete vypracovať rôzne zmluvy, dohody, návrhy obráťte sa na nás. Pracujeme rýchlo a presne- víkendy nie sú výnimkou. Pri vedení účtovníctva našou spoločnosťou máte účtovné a podnikateľské poradenstvo zadarmo.

Podobné inzeráty

Převezmu jakoukoliv firmu

Převezmu ihned Vaši zadluženou firmu za odměnu pro mě. Dohoda jistá, rychlé jednání, spolehlivost, efektivní řešení, individální přístup ke každému. Celá ČR. Možnost změny jednatele, sídla i názvu spo... Cena: Cena dohodou

Rozbiehate internetový projekt?

Začínate, alebo rozbiehate internetový projekt, business stránku, či e-shop?
Poradíme, pomôžeme i podporíme nové projekty ! Platí pre celú SR !
Informujte sa mailom !
Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Obchod a služby / Spolupráca
Mesto: Bratislava
Obnovené: 21.10.2016
Predajca: ANER HAUS
ID: 842514

ANER HAUS
Telefón:: 094 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share