× Inzerát nie je aktívny

Plynový gril Dometic Classic - kufríkovy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Plynový gril Dometic Classic  - kufríkovy, foto 1 Dom a záhrada, Zo záhradky | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predám, nepoužitý kufríkový plynový gril, značky Dometic Classic 2 - dvojhorákový( CENA 100 €). V ponuke je aj trojhorákový ( CENA 110 €) Štandardné príslušenstvo : Grilovacia ihla, grilovací rošt a odkvapkávacia tácka s držiakmi, plynová hadica na propán-butánovú fľašu, 4 stabilné pozinkované nohy.
Plynový gril s jednoduchou montážou a demontážou v ocelovom kufry poskytuje súčasné grilovanie a varenie bez dymu, popolu a iskier. Horáky a varné dosky sú nerezové. Plynový infražiarič, mäso opeká zvrchu vo vlastnej šťave, úplna kontrola nad pečením, najzdravšie známe grilovanie, varná doska na povrchu, rôzne veľkosti, rôzne doplnky, na malé aj veľké plynové bomby, po zložení veľkosť kufríka, ľahké na prenášanie a skladovanie, ideálny spoločník aj na dovolenky, pohodlné grilovanie, nezasmradzuje okolie dymom, môžete grilovať aj na balkóne v bytovke. Je potrebné dokúpiť redukciu ventilu.Poštovné podla tarif slov. pošty.

Podobné inzeráty

Vosková sviečka Tenká vysoká

Predám voskovú sviečku Tenkú vysokú zo 100% prírodného vosku, vlastnej výroby. Sviečka je ručne vyrobená rokmi overenou receptúrou a technológiou priamo včelárom. Sviečka obsahuje iba čisto prírodný v... Cena: 1 Eur

Predám zetor 6340 s čeleným nakladačom alebo zvlášť

Predám zetor 6340 rok výroby:
6/1996 s čelným nakladačom Ouicke
630, s lyžicou. Je to dovoz je k tomu
TP + preklad, zapísaný čelný
nakladač, možnosť dopísať lesnú
nadstavbu a navijak Tun 40. Trak...
Cena: 1 Eur
100 Eur

Kategória: Dom a záhrada / Zo záhradky
Mesto: Trstená
Obnovené: 21.9.2016
Predajca: Lenka
ID: 637904

Lenka
Share Share Share